Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Van remény hogy 10 év múlva a...

Van remény hogy 10 év múlva a vegetáriánusok és a vegánok száma eléri a lakosság 20 százalékát is?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 6. 21:12
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
33%
#10: arra várhatsz jó sokat :) Más szemében a szálkát mindig könnyebb megtalálni.
2019. ápr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
96%
Angliában minden utcában van Vegán étterem? Én örülnék, ha így lenne, de ez érős túlzás. Ok, hogy egyre jobban terjed, de azért ez nagyon erős túlzás..
2019. ápr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
51%

És miért nincs olyan étterem, ahol maszlag nélkül lehet beülni és enni normálisan mindenféle étkezési kultúrát követőknek egyaránt.


Magyarországon még diabetikus kaját sem lehet kapni a legtöbb helyen, nemhogy vegán dolgokat.

2019. ápr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
37%
Nem a vega dolgot kell elterjeszteni hanem a húsfogyasztást csökkenteni. Az se lenne fenntartható, ha mindenki répát enne, illetve télen igen csak költséges mulatság lenne az egész országot friss zöldségekkel ellátni.
2019. ápr. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
42%

" A kérdező kommentje:


Ha nem is nálunk de legalább Angliában ahol egyre jobban hódít ez az életforma"


Ugye te nem élsz kint Angliában? Én kint élek már több mint 10 éve. Nem hódít itt a vega életforma. Szinte húst esznek hússal. A gyors éttermek mindig tele vannak. A pub-okban a marha steak , a hamburger még mindig fullházas vendégeket csal oda. Nemsokára húsvét, de már most kapkodják a sonkát..

Az angolok imádnak húst enni. Más bevándorlók mint indiaiak, kínaiak fekák étrendje is húsra épül.

Nem hiszem, hogy Angliában egyre több vega lesz--

2019. ápr. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
63%
Én még nem találkoztam vegán étteremmel, pedig éltem Londonban, jelenleg Oxfordban élek. Egyik város sem kicsi.
2019. ápr. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
22%
Nincs.
2019. ápr. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
56%

Én gateshead élek, itt ismerek egy db Vegán éttermet, az se étterem igazan, csak kifőzde, Newcastleben, ami elég nsgy, tudok egy pizzériát meg egy "éttermet " - kb 3 asztalos.

Én sokat biciklizek, s bizony a legtöbb helyen van egy db vegetáriánus válaszék, Vegán ritka..

2019. ápr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
72%

Angliában valóban 3.5 millió vegán él ami rengeteg. Az hogy az átlagembernek nem tűnnek fel a vegán éttermek normális; vegánként én sem tudom igazán hol van steakhouse vagy hentes mert elmegyek mellette, nem érdekel.

Németországban a lakosság 10-12%-a vegetáriánus és majdnem 2 millió a vegánok száma már.

20% szerintem irreális ha csak a vegánokat nézzük sajnos de ha a vegetáriánus is számít akkor simán el fogjuk érni ezt a számot.

Egyre többen látják be hogy a mindenevő életforma fenntarthatatlan és egészségtelen hála az égnek és egyre többen váltanak

2019. ápr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Utolsó, nyilván nem átlagemberként írtam, hogy nem igaz, hogy Anglia tele van vegán éttermekkel...örülnék, ha így lenne,sőt, ja egyáltalán lenne Vegán választék egy sima étteremben, és nem csak saláta.. sok helyen vegetáriánus is csak egyféle kaja van...
2019. ápr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!