Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Szerintetek lesz valha Mekiben...

Szerintetek lesz valha Mekiben, Burger Kingben vagy más étteremlánc-hálózatban tartósan vegaszenya? Miért nem gondolnak a vegákra?

Figyelt kérdés
Kifejezetten szenyákra gondoltam, nem kell olyan válasz hogy egyél kruplit vaze:)

2015. dec. 22. 15:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Nem hiszem, mert ez a két gyorsétterem pont a hamburgerről híres, nem sok értelme lenne egy sima zöldséges szendvicsnek. Arra ott a Subway.
2015. dec. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

na jó de hambi formában is lehetne árulni terméket,

vega pogácsákkal.

2015. dec. 22. 15:34
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

egyél krumplit vaze:)


na de viccet félre téve... :D

egyszerű oka van, mert nem éri meg neki, nincs annyi vega (főképp olyanok, akik hajlandóak lennének gyorskajáldába járni)

valamint abba gondolj bele, hogy az ott árult kaják mi mindennel vannak tele

rendes zöldséget pedig nem fog használni nagy mértékben, mert drága számára a beszerzése, tárolása (hamar tönkremegy), de ha bele is vágni a vega burgerek gyártásába, ki tudja, hogy azok, miből készülnének

bár a meki pont árul salátákat is, bár nem tudom, hogy van-e belőle húsmentes

továbbá vannak direkt erre kiélezett étterem-láncok

2015. dec. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
szerintem is az igény miatt főleg...kevés a vega nagyon, aki vega az meg már pont nem a Mekibe fog menni:)
2015. dec. 22. 15:57
 5/14 A kérdező kommentje:
amúgy meg semmilyen olajban sült szarságot nem eszek meg, azóta működik a bélrendszerem rendesen, yuppíí
2015. dec. 22. 15:58
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
2015. dec. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
spórolhattál volna uccsó pár klikket:)
2015. dec. 22. 18:57
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, itt Németországban van és tudtommal az osztrákoknál is. A burgerben és a mekiben is van.


Nyáron voltam franciaországban, ott furán néztek, amikor azt kértem, nem tudtam, de ott sincs állandóan :D

2015. dec. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm mcdonaldsban dolgozik angliában, egyetlen vegetáriánus dolgot árulnak..
2015. dec. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

kicsit jobban

elterjedhetne már..

2015. dec. 24. 15:48
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!