Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Ha főtt rizst eszek minden...

Ha főtt rizst eszek minden nap valamivel kenyér nélkül, és heti háromszor gyúrok egy órát az úgy jó lenne vagy ne egyek egész nap rizst?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
hát azért ez így nem elég szerintem, mert a szervezetnek nem csak rizsre van szüksége :)
2014. júl. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
iktass be mellé húst is, csirkecomb, csirkemell, disznóhús ilyenek.
2014. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem csak rizs! Mellé tojás vagy rántott cukini ezeket ettem hozzá tegnaptól meg mikor mi van mellé.az úgy jó? Nem baj ha minden nap eszek rizst?
2014. júl. 8. 19:17
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem baj csak szart se ér, mert az izom a fehérjéből épül. Tehát a hús az alap mellé. Ezen felül nem árt napi minimum fél kg zöldség sem.
2014. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most nézem, hogy vega. Akkor pedig protein por, gomba, hüvejesek,olajos magvak kellenek.
2014. júl. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rizsben ott a fehérje,Tojásban ott a fehérje, tejben, tejfölben ott a fehérje...akkor az izomhoz mennyi fehérje kell?persze húst is eszek hozzá de nem fogok ezért minden nap 1 kiló húst meg enni.meg mi az hogy szart sem ér? Semmit nem szedtem régen 2 évig gyúrtam csak simán szer nélkül azt ettem ami volt és a mai napig megvan az izom
2014. júl. 9. 16:08
 7/8 Norbi658441 válasza:
Egyáltalán nem muszály ilyeneket enni,bármit eszel és súlyozol egy idő után valamennyire megizmosodsz úgyis.És nem szokás csak rizsát,meg husokat enni a fehérjéért,mert p*csaság.Ezt úgy szokták,hogy normálisan táplálkoznak,és gyúráskor szednek be valami porokat/tablettákat amikben sokkalta több a fehérje,mint amennyit be tudsz vinni a szervezetbe 1nap alatt,és ezért hülyeség telizabálni magad olyan kajákkal,mert tökre felesleges.
2014. júl. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát a rizsben ló******i fehérje van. 100 grammban 3 g fehérje, 23 CH és 0 zsír.

Egyél akkor rengeteg tojást, tejterméket, igyál tejet. Egyél olajos magvakat, zöldségeket, gyümölcsöket.

Íme néhány magas fehérjetartalmú zöldség, növény:

füge

kendermag

brokkoli

spenót

kelkáposzta

földimogyoró

szezámmag

dió

pisztácia

mandula

szója


Ezek mellett pedig a vitamin-, rost-, ásványi anyag beviteledre is figyelni kell.

2014. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!