Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egész vagy szeletelt kenyér?

Egész vagy szeletelt kenyér?

Figyelt kérdés
Ált. ha egész kenyérből 1 szeletett akkarok vágni totál elmorzsálodik a szelet ezért szeleteltre tértem át ami a párom szerint pazarlás. Szerintetek?
2009. okt. 28. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem gyűjtsd össze neki a morzsákat, amik lehullanak 1-1 szeletnél mutasd meg neki hogy kb egy fél pohárnyi, majd öntsd a fejére.
2009. okt. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi ezt kiprobálom :)
2009. okt. 28. 23:07
 3/9 anonim ***** válasza:
off: rafináltak vagytok Ti, nők:) nem rosszindulatból.. de ha megcsináltad kérlek írd le a reakcióját:D
2009. okt. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

Miért lenne pazarlás a szeletelt kenyér? Nem értem.


A nők egyébként sem tudnak kenyérből vágni, a nejem sem tudott soha értelmes karéjt kanyarintani...

2009. okt. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
Egész. A szeletelt kenyér nem az igazi, és én tudok kenyeret vágni gond nélkül... nehogy már ahhoz is lusták legyünk. Hamarosan már előrágottat is lehet venni?
2009. okt. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szeletelt, nő vagyok és én se tudok szeletelni:D

Egész kenyeret akkor veszünk,ha gulyásleves,halászlé,töltött vagy székelykáposzta a menü. Ahhoz az egész az igazi:)

2009. okt. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én egészet veszek de géppel felszeletelem :D
2009. okt. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ú bocsi de ez nekem nagyon fura, hogy nem tudtok kenyeret vágni! Egyébként, ha valaki tud kenyeret vágni(xD), és a kés is jó, akkor nincs pazarlás.
2010. ápr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 OliaTIRA ***** válasza:
Hat. Mi az egesz kenyeret szeretjuk. Szeletelt kenyeret piritosnak vagy bundas kenyernek szoktuk venni.
2010. szept. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!