Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért lett büdös a szeletelt...

Miért lett büdös a szeletelt kenyér?

Figyelt kérdés
Férjem vette du. most akartam enni de ragacsos és émelyítő szaga van!!!
2011. máj. 13. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azok ilyenek. Undorító. Biztosan kicsit idősebb, vagy rosszul lett kisütve. Láttad már megrohadni? Nem úgy romlik, mint az igazi kenyér, fekete lesz, és folyik, csupán pár nap után. Én a helyedben nem venném, nagyon bizarr. Hogy mitől ragacsos épp most a tied, azt nem tudom, valamelyik cuki adalékát okolnám.
2011. máj. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint: eszembe jutott, hogy egyszer részben nyers volt a szeletelt kenyér, amit vettem, akkor ragadt, nyomot hagyott az asztalon, és erős élesztőszaga volt.
2011. máj. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja igen, rengeteg adalékanyag van benne... El se hinné az ember, hogy mennyi, és pont az egyik alapvető élelmiszerben.
2011. máj. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

"Ja igen, rengeteg adalékanyag van benne"


És áruldd el mi a fenének lenne benne? Nem kelt meg rendesen és elkezdett erjedni, semmi köze az adalékokhoz!

2011. máj. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, tényleg nagyon erős élesztőszaga volt
2011. máj. 13. 23:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert esetleg kicsit többet vagy kevesebbet raktak bele vmiből, és ezzel elcsesztek egy adag kenyeret. Például ez is lehetne. Nem tudhatjuk biztosra, de én így gondolom. Fogadd el.
2011. máj. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja és nézd meg bátran egy előre szeletelt kenyér címkéjét. Érdekes dolgokat találhatsz. Nem csak liszt, élesztő, só meg víz.
2011. máj. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Régebben én is gyakran vásároltam szeletelt kenyeret. Ma már annyira rossz a minőség, hogy max 3 nap után lehet kidobni a maradékot. Inkább nem is veszem meg, elszelem én a veknit, még olcsóbb is.
2011. máj. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megromlott...ennyi. Kuka.
2011. máj. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pontosabban befülledt, és megromlott.
2011. máj. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!