Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vega lányok! Ha terhesek...

Vega lányok! Ha terhesek lesztek, akkor ennetek kell húst. Ti hogy reagáltok erre?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, 1 éve nem eszek semmilyen húst. tudom, korai még ezen gondolkodni, de inkább előbb, mint később.:)

ha terhesek lesztek, akkor visszakell szokni a húsra, hogy a picinek minden vitaminja (stb.) meglegyen, nem?



2013. júl. 30. 19:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

"Megint az elvakultak azt is lepontozzák, aki csak egy rádióban elhangzott hírt leírt. "


Figyelj, a rádióban az is elhangzik, hogy "Magyarország jobban teljesít", holott egyedül mi vagyunk recesszióban az EU-n belül kb. Szóval attól, hogy valamit bemondanak a rádióban, még távolról sem lesz igaz. Azt is bemondják, hogy milyen lesz holnap az időjárás, de az sem sokszor jön ám be. Ne legyél ennyire elvakult, hogy amit bemondanak, az szent.

Ha érdekel az igazság, olvasgass életmód magazinokat (tudományos jellegűeket, ne bulvárt!!!), táplálkozástanulmányokat.

2013. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
33%

Egyetértek minden szavaddal, de ne velem vitatkozz, mert nem vagyok kompetens... nem vagyok vega, nem szoptatok...

Én sem dőlök be minden "királyi " hírnek, és bulvárt sem olvasok.

Nyilván a táplálkozástudomány is fejlődik, aki követi a friss kutatásokat, eredményeket feltehetően kellőképp tájékozott is.

Én a feltétlen békesség híve vagyok, így minden más véleményt is tiszteletben tartok, még, ha esetleg eltér az enyémtől, akkor is.

Így kerek a világ szerintem, és még elférünk bőven ezen a szép bolygón, bármilyen az ízlésünk.

2013. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
33%

"..nem vagyok vega, nem szoptatok.."

Akkor meg nem értem miért válaszolsz a kérdésre.

2013. aug. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Adott egy kérdés, szívem joga hozzászólni, vagy nem? a kérdező sem szoptat még...

A kötekedés viszont nem szép dolog, nem a tied az oldal!!!

2013. aug. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
36%
Szíved joga hozzá szólni. De ha látszik is, és be is vallod, hogy nem értesz a vegetarianizmushoz, akkor ne sértődj meg, ha lepontoznak olyanok, akik évek óta eszerint élnek, és több tapasztalatuk van.
2013. aug. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
9%

Ez a kedvenc válaszom :D


[link]


[link]


[link]


;D

2013. aug. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
83%

Kedves utolsó! Elég nevetséges vagy.

Igen a jobb képen lévő hölgy öregebbnek néz ki, de szerinted ebben hány tényező játszik közre? Az ő képe nem valami díjátadón készült, megfelelő fénybeállításokkal, agyonsminkelve és botoxolva. Kíváncsi lennék hogy Nigella hogy néz ki smink nélkül. Szerintem azért neki is van pár ránca. És a géneket még nem is említettem... ki ezt örökli, ki azt. Van aki hamarabb öregedik, van aki nem. Erről nem ő tehet.

Szóval nem hiszem hogy az egészséges életmód miatt néz ki úgy ahogy. És hozzátenném hogy az átlagos 50 évesek mind valahogy így néznek ki TERMÉSZETES állapotukban...

2013. aug. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

:D:D Nigella Lawson botoxos és műtött b*szki, azért néz ki így, nem igaz hogy ennyire hülye vagy, kedves utolsóelőtti :)


[link]

2013. aug. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
valaki írta itt előttem, hogy Mo. még ott tart, hogy a "baba érdekében enni köll húst"...Nem akarok egy külföldön élő sznob nőnek tűnni, de sajnos azt kell mondanom, hogy bizony Angliában soha egy szóval sem mondták, amikor vártam a Kiscsimet, hogy te elmeháborodott vega állj neki húst zabálni, mert különben szaranya vagy. Idehaza természetesen megkaptam :) Mo, így szeretlek. Na lényeg a lényeg, hogy egészséges a gyermekem, és én is. Én egy ideje már vastagon teszek rá, hogy ki mit dumál arról, hogy vega vagyok. Bár hozzá kell tennem, hogy csak otthon szoktak még olyan értelmes kérdésekkel előállni, hogy " de ha nem eszel húst, akkor nem túl egyoldalúan eszel???" De...valóban. Aki azt feltételezi, hogy a hús kihagyásával egyoldalú és monoton lesz az ember étrendje, akkor biztos ő csinálja jól ;)
2013. aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
49%
utolsó vagyok: egy s-sel többet írtam :)
2013. aug. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!