Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, hogy reagáltok ha...

Lányok, hogy reagáltok ha felvesz valaki titeket FB-n?

Figyelt kérdés

Főleg a 17-20 év körüli lányok véleménye érdekelne.

Eddig még mindig élőben szereztem barátnőt de most van valaki aki nagyon megtetszett de élőben nem ismerem, csak pár közös ismerősünk van..


Eddig én is "megvetettem" ezt az ismerkedési fajtát, de most nem tudok mást tenni.


Rá írok, hogy "Szia, bejelöltelek mert szimpatikusnak találtalak, van kedved beszélgetni?" , nem hangzik hülyén?


Köszi


2013. júl. 23. 18:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ha nekem is bejön az illető, én kifejezetten örülök neki:) persze ha nincs barátom
2013. júl. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha van közös ismerős, meg is kérheted, hogy mutasson be neki.
2013. júl. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ahhoz hogy ez bejöjjön, tényleg helyesnek kell lenned

különben csak akkor van esélyed pozitív válaszra, ha a lány unatkozik és nagyon nincs jobb dolga

de ilyenből tényleg ritkán lesz kapcsolat, inkább mutattasd be magad az egyik közös ismerőssel, úgy sokkal nagyobb az esélyed :)

17/l

2013. júl. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha nem ismerem, nem jelölöm vissza, ha igen, akkor visszajelölöm. Ilyen egyszerű.

A kérdés nem hangzik nagyon hülyén, biztosan van, aki szívesen válaszol rá, csak az nem én vagyok. Szóval imádkozz, hogy ne ilyen antiszociális nőt fogj ki :)

2013. júl. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ezzel még annyi a baj, hogy az a közös ismerős akit megkérhetnék , neki valószínűleg bejöttem középsuli alatt.

Szóval elég furán hatna, hogy őt kérném meg , hogy mutassa be a barátnőjét, na meg szerintem nem is itt lakik már ő mivel kollégista volt..


Van még pár közös ismerősünk de velük meg nem igazán tartom a kapcsolatot..

2013. júl. 23. 18:40
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha ismerem, akkor visszaigazolom. De csak akkor válaszolok, ha szimpatikus és nem csak ott reked meg a téma, hogy szia - mizu - semmi. veled? - semmi.
2013. júl. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem ismerjük egymást, nem találkoztunk még.
2013. júl. 23. 18:42
 8/13 anonim válasza:

szoktam neki örülni

18/F

2013. júl. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Próbáld meg, veszteni valód nincs. Amúgy a barátnőm és a barátja így jöttek össze. Légy humorosa, kérdezgesd, nekem bejönne:)

19/L

2013. júl. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
*vesztenivalód, bocsi
2013. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!