Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, hogy reagáltok ha...

Lányok, hogy reagáltok ha felvesz valaki titeket FB-n?

Figyelt kérdés

Főleg a 17-20 év körüli lányok véleménye érdekelne.

Eddig még mindig élőben szereztem barátnőt de most van valaki aki nagyon megtetszett de élőben nem ismerem, csak pár közös ismerősünk van..


Eddig én is "megvetettem" ezt az ismerkedési fajtát, de most nem tudok mást tenni.


Rá írok, hogy "Szia, bejelöltelek mert szimpatikusnak találtalak, van kedved beszélgetni?" , nem hangzik hülyén?


Köszi


2013. júl. 23. 18:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

És az milyen lenne ha megkérném a volt osztálytársamat aki neki barátnője, hogy puhatolja ki a dolgokat?

Felhozná neki mondjuk, hogy szimpatikus e neki ez a srác és ha igent mond akkor már jó is, ha meg nemet akkor legalább nem hozom annyira kellemetlen szituba őt se meg magamat se azzal, hogy csak úgy bejelölöm és írogatok neki.

2013. júl. 23. 22:09
 12/13 anonim válasza:
Én speciel nem örülnék, ha a barátnőmet küldené rám egy srác, de ez ember függő. Sőt őszintén, bennem az merülne fel, hogy a barátnőmnek tetszik, és a véleményem kéri. Ha meg elmondja, hogy a srác kérte meg, mert tetszem neki, én félősnek tartanám a fiút, és az már rossz kezdés.
2013. júl. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megírnám neki, hogy sok jót hallottam róla, és a képek alapján nagyon kedves, szimpatikus lánynak tűnik, szóval szeretném megismerni, ha nincs ellenére :D

Amúgy ha engem csak úgy bejelölnek minden előzmény nélkül ismeretlen emberkék, akkor mindig írok nekik üzenetet, hogy ismerjük-e egymást valahonnan, mert én nem emlékszem rájuk :D Ha igen, akkor visszaigazolom, ha nem akkor nem. De ha valami értelmeset esetleg vicceset írna és nem lenne párom (van) akkor szívesen beszélgetnék vele. És bocsi, hogy ilyen "öregen" is válaszoltam, 25/L vagyok :D

2013. júl. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!