Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Hogyan turbózzam fel a sült...

Hogyan turbózzam fel a sült tököt ebédre? VEGA KAJA

Figyelt kérdés
Én magában is jól lakok vele de a páromnak karcsú ebédre, mit lehet hozzá készíteni vagy hogyan tegyem laktatóbbá a tököt?

2012. okt. 5. 09:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
csinálj neki mellé más kaját, ez meg desszert.
2012. okt. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ő is vega? Mert ha nem akkor csinálj neki húst. Ne kényszerítsd rá a te étkezési módodat. Ha vega akkor krumplipürét
2012. okt. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi, nem vega, de nem kell neki a hús, egy héten csak egyszer, vasárnap.
2012. okt. 5. 09:56
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Vagy csak a te kedvedért nem eszik. Na mind1. Jól úgysem fog igazán lakni
2012. okt. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Megoldottam, köszi. Most kötözködni akarsz utolsó?
2012. okt. 5. 13:50
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem kötöszködni akarok, de az neki nem jó ha csak a te kedvedért megvonja magától a húst. És ha ahhoz van szokva h húst eszik akkor nem csoda h nem lakik jól. És ha szereted akkor nem is várod ezt el tőle. Ismétlem nem kötekedni akarok.
2012. okt. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én azt nem értem, hogy hol olvastad azt, hogy én miattam nem eszik húst? Soha nem volt az a nagy húsfogyasztó, nem csak azzal lehet jól lakni, ő inkább tésztás és kenyeres, de nem ehet állandóan azt! Nem szólok bele, hogy ő mikor eszik húst vagy mikor nem, én inkább ajánlani szoktam, hogy egyen, de ha neki nem kell nem tömhetem belé. Ötletet meg nem ad, hogy mit szeretne enni.
2012. okt. 5. 14:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Sütőtökből vagy hokkaidóból (hasonlóan édes tök) készíthetsz krémlevest is, de kockákra vágva picit megpirítva fokhagymával tésztára is teheted, nagyon finom. De még sokféleképpen használhatod, pl. mint a krumplit is, csak fantázia kérdése.
2012. okt. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Salinak


3 ek. olaj, fél citromlé, 1 lilahagyma, 2 pari, só, bors,

petrezselyem, a sült tök kockázott bele ha van 1 marék lágy sajt.

2012. okt. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
barnarízzsel :D
2012. okt. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!