Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vega szeretnék lenni de hogy...

Huszti Fanni (Fanta) kérdése:

Vega szeretnék lenni de hogy szokjak le a húsròl?

Figyelt kérdés
Segítsetek léccci

2012. júl. 10. 18:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Olyan régen szeretném megérteni,hogy miért jó dísznyúllá válni.Elmeséled?
2012. júl. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz leszokni, ne szokj le, ennyi...
2012. júl. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg tudsz hús nélkül meglenni, mert szereted és kívánod, akkor ne is próbálj, mert az nem fog menni!

(Személy szerinti véleményem: az egy nagy hülyeség)

Aki látni sem bírja a húst, az persze ne egyen, de erre kényszeríteni akár mást, akár önmagadat, az a legnagyobb hülyeség.

2012. júl. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Bocsi!

Az elején: ha nem tudsz meglenni...

2012. júl. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg baromság vegának lenni, ha egyszer szereted a húst. Mi a fenének?

Különben sem menne. Engem egyszer fogott diétára doki hogy túl sok a salakanyag a szervezetemben, kb. két napig bírtam.

Állandóan a tiltott dolgokat kívántam :)

Ki is vágtam a fenébe a diétás papírt, és megmaradtam :P

2012. júl. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Ha így akarsz fogyózni hogy nem eszel húst, akkor felejtsd el mert 0 értelme van. A húsban is vannak olyan alapanyagok amire a szervezetednek szüksége van, persze nem olyat kell enni ami úszik a zsírban vannak sovány húsok azokat nyugodtan ehetnéd, ha ez a gondod. Én sosem hallottam olyan emberről aki vega akart lenni. Olyanról már igen hogy régen vega volt kb 15 éves koráig most 22 éves, és húst hússal eszik.
2012. júl. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Milyen okból szeretnél az lenni?
2012. júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
41%
Nagyon egyszeru. Ne egyel hust. Bar teljesen abnormalis dolognak tartom a vegetarianus eletmodot. Az embernek szuksege van a husra! Bar vannak kulonfele keszitmenyek amik ugyan potolhatjak azokat a dolgokat amiket csak hus evessel vihetunk be a szervezetunkbe, de attol meg nem lesz hus. A tanacsom az, hogy egyel kulonfele salatakat, hussalatakat. Probalj ki mindenfelet. 1000 fajta husos salata letezik. Aztan idovel elkezded hanyagolni a hust es csak zoldseget fogsz enni. De ugygondolom ha megmaradsz a husos salata kombonal az a legjobb amit taplalkozas teren tehetsz. Sok zoldseg es husi! A leg egeszsegesebb egy ember szamara. De ha te megis rakattansz a zoldsegre, hat ahogy akarod. Idovel rajosz majd husevonek szulettel.
2012. júl. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sehogy, nincs értelme leszokni róla.
2012. júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
én vega voltam mert egy betegség után megundorodtam a hústól (akkor voltam 11 éves). Most négy évvel később már eszek újra húst mert a szervezetem legyengült és közrejátszott a térdszalagom elszakadásához is (a fejlődésben lévő szervezetnek kellett volna a hús). Ja és e mellett még duci is voltam mert nem volt változatos a táplálkozásom. Szóval hacsak nem fog el hányinger amikor húsra nézel, akkor nem ajánlom..... ://
2012. júl. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!