Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vegetáriánusok általában...

A vegetáriánusok általában enyhébb szagokat izzadnak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 12:11
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
Az erős fűszerezés illetve a sok fehérje erős szagokat eredményez, tehát a vega is lehet ugyancsak kellemetlen szagú.
2011. júl. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
50%

Keleti ismeretkel lehet tudni a nyers étkezés az emberek harmadának egészséges.

A sok gomba, tojás, napi tej, hal elhagyása estén két esszenciális aminosavak hiánya lép fel. Egy még gombát sem fogyasztó vegetáriánus gyerek átlagmagassága meg egyezik egy dohányos gyerekével. Ugyan így a későbbi felnőtt kori magassága is.

2011. júl. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

aminosavak *


aminosav

2011. júl. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Utolsónak:


A kérdés arra vonatkozott, hogy enyhébb testszaga van-e a vegetariánusoknak.

Nem azt, hogy vegán legyen-e a gyereke.

2011. júl. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
50%

Jól tudom válaszoltam is rá.


tegnapelőtt 06:58


De amit írtam, azért fontos. És minél több helyen hangzik el, az csak hasznos. Nem?

2011. júl. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
A gombáról már múlt századi tudósok vitatkoztak,hogy megterheli a szervezet,mivel nem tudja,csak nagyon kis mértékben hasznosítani,s a maradék hulladékká alakul.A tojás kis mértékben hasznos,de kénsav tartalma érdekes reakciókat indíthat a belekben,a tejről ezer éve bebizonyították,hogy az embernek nem hasznos(fehérjetartalma van,de a kalcium belőle nem tud beépülni a csontokba,pedig erről híres:és mivel mindenhol ezt halljuk,egyszerűen elhisszük és mindenféle utánajárás nélkül továbbadjuk)Vannak kifejezetten magas aminosav-mutatókkal bíró növények,olyanok is,amiben mindegyik esszenciális aminosav benne van.Egyébként pedig a gyerekek nagy részére jellemző,hogy nem eszik gombát(reméljük,mert az ő szervezetük még kevésbé tudja elemeire bontani)és jó darabig nem iszik tejet.Sőt:a válogatósabbja a tojást is kikotorja.
2011. júl. 3. 12:49
 17/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat.Tehát kijelenthetjük,hogy a nyers táplálékot fogyasztók végtermékei kifejezetten enyhe illatúak,a tejterméket is fogyasztóké a bomlás miatt erőteljesebb.Illetve ha az emésztéssel problémák vannak.

És ne feledjük,ha egy vegetáriánus össze-vissza eszik(összekeveri az egyes nem összeillő táplálékokat,vagy óránként eszik valamit)ugyanúgy erjedésnek indul az étel a beleiben...

2011. júl. 3. 12:52
 18/30 anonim ***** válasza:

napi tej,* helyesbítek tejtermék sajt és turó


És egy növény sincs, még szója sem ami amúgy szörnyen egészségtelen, ami tartalmazná az összes esszenciális aminosavat. Sőt kettőt egy növény sem tartalmazza. Ehhez elég egy orvosi könyvet a kezedbe venni. Ha kell megkeresem melyik ez a kettő, mert van összefoglaló neve is, ami azt is jelenti ~csak is állati eredetű~.

2011. júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok egészséges táplálkozással kapcsolatos könyvet elolvastam, de érdekes módon ebben az alapvető dologban igen nagy a bizonytalanság, hogy mi igazán egészséges, illetve mi veszélyezteti az egészséget.

Vannak orvosok, kutatók, akik a vegán étkezést tartják a legegészségesebbnek.

Mindenesetre ma az emberek sokkal betegeebbek, mint ahogy az indokolt lenne ekkora jólétben és ilyen fejett orvostudománnyal.

2011. júl. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
Én nem vagyok izzadós tipus, de ha leizzadok sem érezni nagyon. A kaki:) viszont ugyan olyan mint bárki másé (pl tesók, szülők, nagyszülők, párom) szerintem ez nem attol függ h valaki vega e vagy sem. am én lakto vega vagyok, de néha nagyritkán eszek tojást is.
2011. júl. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!