Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vegetáriánusok általában...

A vegetáriánusok általában enyhébb szagokat izzadnak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 12:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
62%

persze...és rózsaillatút finganak.

ne így akarj spórolni a szappanon

2011. jún. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

:)

Elsősorban inkább a vegetáriánusok írjanak légyszi',ma már eleget nevettem.

2011. jún. 29. 12:25
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valóban sokkal szagtalanabbak minden tekintetben, izzadság, száj, széklet (ez utóbbinál NAGYON nagy a különbség vega és nem vega között). Főleg a vegánok, akik tejet és tojást sem fogyasztanak.
2011. jún. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
az izzadságszagokat baktériumok okozzák, semmi köze ahhoz hogy vega vagy vagy sem. én nem vagyok vegetáriánus és ha izzadok is nem vagyok büdös.
2011. jún. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nyilván,kedves utolsó,a bélbaktériumok arányán sok múlik,erről mi is tanultunk.De a hús,annak emésztése(rothadása a belekben)más kémiai közeget eredményez,és én kiváncsi vagyok a vegetáriánusok saját tapasztalatára az ügyben.
2011. jún. 29. 12:54
 6/30 anonim ***** válasza:
2011. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Az izzadság mert a bőr a kiválasztó szerv rendszer szerves része sokszor tartalmaz méreg anyagokat.

A izzadság sokkal kevésbé büdös, a széklet akár szinte szagtalan is lehet. A szájszag csak rosszul záródó gyomor esetén más szagú. Viszont ha valaki át tér a hús evésre éveken belül ugyan olyan büdöset izzad.

2011. júl. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Én már régóta megfigyeltem, hogy a vegetariánusoknak más szaguk van, mint a húsevőknek. Természetesen ezt akkor lehet megfigyelni, amikor valaki tiszta, de nem használ illatosítókat. Én valahogy "savanykásabbnak" érzem a szagukat. Persze a szagok finom érzékeléséhez nem csak az kell, hogy a másik ember legyen tiszta, de nem illatosított - a saját szaglásunknak is tisztábbnak kell lennie. Egyébként, hogy jó, vagy rossz szaga van egy embernek, szerintem nem csak attól függ, vega-e vagy sem. A vegetariánus is dohányozhat, ihat alkoholt, fogyaszthat sok cukrot, sok "szemét"-élelmiszert adalékanyagokkal, élhet stresszes életet. Ezek mind kellemetlen testszagot eredményeznek.

1-2 éve nem eszem húst, illetve sokkal régebb óta nem fogyasztok alkoholt. Azt figyeltem meg, hogy az alkoholtól a vizelet sokkal büdösebbé válik. A széklet is sokkal büdösebb húsevés esetén. Amikor egy hónapot Indiában egy jóga ashramban töltöttem, és ott nagyon tiszta és hasznos élelmiszert kaptunk, a vizeletem kimondottan kellemes illatú lett.

Az ember testszagát még nagy mértékben befolyásolja a fűszerek fogyasztása - ami szintén fogyasztanak vegetariánusok is.

2011. júl. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
A vizelted a keleti fűszerektől lett biztos kellemes illatú. ;)
2011. júl. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Azért a vegetarianizmus általában minden egyéb tekintetben is együtt jár az egészségesebb életmóddal, nem mondom, hogy nem fordul elő, de ritka, ha egy vegetáriánus cigizik, piál...

Fentiekből adódóan, mivel minden tekintetben kevesebb mérget visznek be, a kiválasztási "termékeik" is kevésbé mérgezettek...

Sem a szájszag nem olyan gyakori ( lyukas fogtól tekintsünk el ), sőt vega férfikanak az ondója is enyhébb szagú. (Most jöhetnek az idétlenkedő megjegyzések idétlen egyénektől...)

Vegánoknál ez még a köbön fokozódik, mármint a minimális testszagok stb.

Mert oké, hogy nem eszik húst valaki, azért egy tojás ha rothadni kezd odabenn, az hús nélkül is elég gázos...

2011. júl. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!