Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mit adhatnék ajándékba kedvenc...

Mit adhatnék ajándékba kedvenc sógornőmnek, aki vega és ráadásul roppant kreativ?

Figyelt kérdés
el szeretném kápráztatni az ajándékommal...a lényeg reform étel legyen, és saját készítésű..ja és meg is tudjam csinálni tehát ne túl bonyolult...lécccciike segitsetek:))))
2010. dec. 14. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
tojáslikőr, ha eszik tejet és tejterméket...ha nem zabpelyhes keksz
2010. dec. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ajándék lesz? (pld. csokidesszert?) vagy vacsora (reform étel?) nem nagyon értem. (Azt nem értem, hogy reform ételt - vacsorát akarsz ajándékozni?)
2010. dec. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fűszeres barack


2x400 g konzerv (szirupban elrakott) oszibarackot szedj labosba, keverj hozza 1 ek rizs- vagy feherborecetet,2 fahejrudat, 4 cm friss gyombert szeletelve, 1/2 tk csilit, 1/4 tk sot, 1/4 tk egesz feketeborsot, 3 szegfuszeget. Fozd par percig.

2010. dec. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

sárgarépatorta sajtkémmel. díszíteni is szépen lehet

uborkával, kalif.paprika stb.

2010. dec. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen elnézést, de nem voltam egyértelmű...szóval valami kaját akarnék csinálni neki ajándékba, ami egészséges, reformétel,ital..vagy valami...bármi, a lényeg hogy tényleg finom legyen!!!valami rágcsálnivaló estetleg, de ez a torta ötlet sem rossz....légyszi valóban bevált receptet adjatok, a neten én is találhatok recepteket,de fogalmam sincs melyik a finom....mindet kipróbálni nem a leg célravezetőbb...
2010. dec. 15. 09:28
 6/8 anonim ***** válasza:
2010. dec. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7%
Vegyél neki nyúltápot!
2010. dec. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]



Nem egyszerű...én is most kísérletezem a gasztro ajándékokkal,és csak most döbbenek rá,mennyi hiányosságban szenvedek:)De ez az oldal igen jó!

2010. dec. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!