Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Sracok help? Vegasag?

Sracok help? Vegasag?

Figyelt kérdés
Vega vagyok es kolis. Holnap az ebed sajtos vagdalt lesz. Azt hogyan lehet megcsinalni ugy h husmentesen, stb. Ketelkedem benne. Es akk milyen osszetevok kb, tapertekek... help!!!

szept. 2. 19:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Mivel eleve húsos a kaja, jobb, ha gondoskodsz magadról.

Gondolom, előre elkészített. A konyhás nénik meg megkeseredett kofák, nem szoktak önként főzögetni senkinek.

Kérj engedélyt, és vegyél magadnak valamit. Biztos van arra valami Coop vagy Aldi, ahol kapsz sajtot, húsmentes péksüteményt, néhány szem zöldséget, amit összevághatsz hozzá (paradicsom, uborka).

szept. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%

Vegetáriánus vagyok több, mint 20 éve, és pont ezért soha nem alapoztam iskolai menzára.

Rengetegszer megfeledkeztek rólam, amikor nem, minden áldott nap rántott dolgokkal és krumplival tömtek volna, ami minden, csak nem egészséges.

Az lett a “harci helyzet”, hogy egy hétre való ételt lefőztünk otthon, amit a mélyhűtőből fagyasztva vettem elő ott.

szept. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
58%

Sok menzán annyira idióták az emberek, hogy azt se tudják, mit jelent a vegetáriánus étel.

Pl. simán beírják a HALAT vega opciónak (ha azt hiszed, hogy majd marinált patisszonból sütögetik neked, tévedsz, igazi lesz az 😟). Kaptam már olyan lencsefőzeléket is, ami tele volt szalonnával. Természetesen amint észleltem a problémát, odaadtam valakinek, SOHA nem ennék bele húsos ételbe, mert undorodom tőle. Ő jól járt, én viszont egész nap éheztem.

szept. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
61%

Utolsó két posztot MIÉRT értékelték le a kedves mindenevő fórumozók?

Igazat írtak: a magyar menzákon vegák számára eléggé ehetetlen szarokat adnak

Ezenkívül sokszor a halat is vegának gondolják vagy az ételne esetleg szalonnát kevernek. Számtalanszor láttuk már ezt, ez is csak azt bizonyítja, hogy még egy ilyen kérést sem tudnak becsülettel teljesíteni.

szept. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Utolsó két posztot MIÉRT értékelték le a kedves mindenevő fórumozók?"


Kemény 1 darab ember értékelte le, te pedig úgy mondod, mintha húsz ember nyomta rá a pirosat. xD

szept. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!