Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mi a különbség a "divat vega"...

Mi a különbség a "divat vega" és a rendes vega között?

Figyelt kérdés
Ha én vegetáriánus vagyok honnan tudhatom, hogy az emberek szerint melyik vagyok??
máj. 28. 13:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz, az apróbetűt nem olvastam
máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%

Az hogy rólad mit gondolnak, milyen vega vagy azt passzolom


Aki azt írta hogy akik a közösségi médián posztolják állandóan

Hmm..van benne valami de az is lehet hogy látott valami dokufilmet és "felnyílt"a szeme és most mindenkit ráakar venni

máj. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Ezeknél a "térítőknél" idegesítőbb nincs.
máj. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Előbbi létezik, utóbbi nem.
máj. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
59%

Én divat vega voltam egy ideig.

Volt egy csaj aki nagyon tetszett és imponálni akartam neki, ezért azt kamuztam h vegán vagyok.

Aztán összejöttünk és bárhova mentünk nem ehettem húst. Ha nem volt velem titkolni kellett, aztán már féltem h a család, haverok elkotyogják neki szóval már sehol nem ettem húst, csak otthon néha sutyiba.

Végül kb fél év után nagy hűhőval "visszatértem" a húsevéshez. Utána meg bűntudatom volt, végül bevallottam neki az egészet. Jól kiröhögött és elmondta h végig tudta az egészet, csak direkt szivatott, kiváncsi volt meddig megyek el. De nem utált meg v ilyesmi, azóta is jókat röhögünk ezen.

Ami meg az előnye h annyira azért meg tudtam szeretni a húsmentes kajákat, hogy mostmár kb feleannyi húst eszem mint előtte (kb csak 2 naponta eszem húst). Viszont azt h ehetek tejterméket, sajtot, azt meg nagyra becsülöm. A vegetariánus az oké, de a full vegán életmód nekem nagyon nem jött be.

máj. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#13

Milyen térítők?

máj. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
57%
Hát akik kéretlenül győzködnek,hogy mennyire jó vegának lenni, próbaljam meg, mert ha nem bűnben maradok egész eletemben és soha nem leszek jó ember, meg a bolygót is tönkteteszem. Mindezt a közöségi médiában. Lásd #12.
jún. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
69%
#16 akik folyamatosan arról akarnak meggyőzni, hogy nekik van igazuk az ő életmódjuk a tökéletes a tiéd pedig a rossz miattad pusztul a bolygó
jún. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!