Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mi a különbség a "divat vega"...

Mi a különbség a "divat vega" és a rendes vega között?

Figyelt kérdés
Ha én vegetáriánus vagyok honnan tudhatom, hogy az emberek szerint melyik vagyok??
máj. 28. 13:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%

Mondjuk kerdezd meg toluk! ;-)

Amugy a divat vegetarian es vegan megenne a hust, stb., csak azt hiszi, attol lesz meno, hogy nem eszi.

Aztan ott vannak azok, aki vallasi, allatvedelmi stb. meggyozodesbol nem eszik.

Es itt vagyok en, aki pedig igy szulettem! Gyerekkorom ota utalom a hust! Akkor sem nagyon ettem, amikor pedig vegre elkoltoztem otthonrol, egyaltalan nem eszem. Nyilvan akad meg rajtam kivul ember, aki igy jart. ;-)

máj. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Ha reklámozod, kérkedsz vele akkor divat vega vagy. Ha egyszerűen a magánszférád részének tartod és szó nélkül, mintegy laza természetességgel a vega ételt választod az étlapról, vagy a boltban a polcról, akkor rendes vega vagy. Ezt írja az Ablak/Zsiráf
máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
35%
Nincs olyan,h divatvega,mint ahogy divatb__i sincs. Ezeket a kifejezeseket azok hasznaljak, akik frusztraltak, nincs sajat eletuk, mindig masba kotnek bele es mar nem tudnak mas szoveget kitalalni.
máj. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogy más emberek szerint ki milyen, azt engedd el, mert nem számít, és soha nem is fogsz belelátni mások fejébe.

Elvi vagy egészsegügyi okokból vagy vegetáriánus? Akkor nem vagy divat vega. Azért vagy vegetáriánus, mert menő instagramra posztolni, vagy menő ezzel pózolni a környezeted előtt? Akkor divat vega vagy.

máj. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%

#2

Ez nem igaz, én úgy kezelem ahogy írod és még így is sokan azt mondják “divatozni” akarok vele.


#kérdező

Attól függ hogy akivel beszélsz lenézi-e azokat akik alternatív diétán vannak vagy sem.

máj. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
5%

Nyilván van aki kipróbálja gondolom ezeket nevezd divat vegának.

Néha elfeledkezik és mégis edzik állati fehérjét.

máj. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Értelemszerűen azok, akik divatként esznek így. Mert azt gondolják, ez a trendi vagy mert ezzel próbálnak kitűnni a tömegből, stb. Az ilyenek jellemzően nem is húzzák sokáig, pár hónap, max pár év és visszatérnek egy normál étrendre. De jellemzően ők azok, akiket ha senki nem kérdez is minden lehetséges alkalommal benyögik hogy vegánok, próbálnak ezzel feltűnősködni, stb. Aztán idővel ráunnak, amikor leesik nekik hogy a kutya sem kíváncsi rájuk.
máj. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a divatvega az, aki csak akkor az, amikor mások látják, másoknak beszél róla, de titokban megeszik olyasmiket is, amiket a saját állítása szerint nem, és amik szerinte tilosak lennének.

De öszintén szólva szerintem nem az a lényeg, hoyg besorold magad valamilyen kategóriába, magadban döntsd el, mit akarsz enni és mit nem, utána pedig ezt próbáld betartani.

Azzal, hogy mások mit mondanak, minek minösítenek, nem szabad foglalkozni, rengetegen ha meghallják az vega/vegán szót, egyböl habzó szájjal örjöngésbe kezdenek, ök azok, akik annyira alacsony szinten vannak, hogy értelmes ember nem veszik öket egyáltalán figyelembe.

máj. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
6%
#5 Dehogy nem igaz. Én azt írtam le, hogy ÉN kit tartok divatvegának. És bizony az én szemszögemből úgy van, ahogy gondolom, nem másképp. Hogy sokan miket mondanak neked, az meg legyen a te dolgod
máj. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

#9

De a kérdés nem az volt, hogy te (1 fő) mit gondolsz személyesen, hanem az hogy az emberek általában mit gondolnak.

máj. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!