Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mac and cheese recept?

Mac and cheese recept?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy mac and cheese receptem, de nem tudom, hogy mennyi cheedar sajt kell bele. A recept: negyed bögre vaj,negyed bögre liszt, 2 bögre tej, só, bors , és a cheedar sajt. Ebben a sorrendben kell belerakni a lábasba. Tudtok segíteni? Ha van más bevált receptetek, az is jöhe:)

2019. júl. 19. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Van egy őrült ötletem: írd be a googleba.
2019. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ízlés kérdése is, hogy hogyan szereted. Én legalább egy bögre reszelt sajtot tennék hozzá. De akár máfél-2-t is lehet.


Egy tipp: próbáld ki először kevesebbel, és ha megoldvadt, látni fogod, hogy sikerült. Ha nem jó az állaga vagy ízre nem találod elég sajtosnak, tehetsz bele még. Vagy később megszórod reszelt sajttal és megjegyzed, hogy legközelebb jó mennyiséget tudj beletenni.

2019. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


2 bogre

2019. júl. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!