Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan lehet puha linzert...

Hogyan lehet puha linzert csinálni?

Figyelt kérdés
Eddig amiket én csináltam, semelyik sem lett olyan igazán puha. Nem voltak kemények, de nem volt teljesen puha, csak félig-meddig. Mit kell csinálni, hogy puhák legyenek? Esetleg van receptetek, amivel puhát lehet csinálni?

2019. jún. 22. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Minden linzer frissen keményebb.

Ha puha linzert akarsz, akkor ne egyétek meg aznap, csak másnap, vagy harmadnap.

2019. jún. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom. Mindig el szoktam tenni egy zárt dobozba, de akkor sem lesz annyira puha.
2019. jún. 22. 19:15
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor tegyük bele a dobozba, amikor még forró, vagy amikor már kihült? Mert én akkor szoktam, amikor kihült.
2019. jún. 22. 19:16
 4/8 anonim ***** válasza:

#3

Akkor mostantól melegen tedd el!

Nekem meg pont az a bánatom, hogy megpuhul.:(

Látod milyen igazságtalan az élet?

2019. jún. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
... de ne forrón!!!
2019. jún. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És kenj bele sok lekvárt!
2019. jún. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én már sütöttem olyan linzert ami sütés után puha volt, emlékeim szerint élesztő kellett bele, de most sütőporosat találtam, ha gondolod peóbáld ki vagy keresgélj a neten hasonlót. Arra viszont figyelj, hogy ne süsd túl mert akkor túlságosan kiszáradhat és ez is kemény lehet. [link]
2019. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
dobozban tárolva egy 5 nap után lezárva elég puha, aki meg keményen szereti, ki a napra most jó meleg van, aztán hadd szikkadjon! Jó fogszabályzos lesz utána
2019. jún. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!