Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért süt a sütőm kis-és nagy...

Miért süt a sütőm kis-és nagy lángon is 250 fokon?

Figyelt kérdés
2019. jún. 19. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert gagyi vagy hibás.
2019. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lemérted hőmérővel, vagy csak a lángot nézed?
2019. jún. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, ez amúgy nagyjából lehetetlen. Mivel lángról van szó, ezért feltételezhetően gázos.

Ha valóban kicsi a láng akkor amikor takarékra veszed, gyakorlatilag nulla az esélye, ahogy az a mennyiségű gáz olyan hőt adjon le, hogy 250-re melegítse a sütőt.


Úgyhogy ez, így , nem igaz amit állítasz!

2019. jún. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hőmérő van felszerelve a sütő ajtajára. Nincs 1 éves
2019. jún. 19. 18:39
 5/9 A kérdező kommentje:
És amióta meg van 250 fokon süt mindig. Akkor is ha kis lángon melegítem fel a sütőt
2019. jún. 19. 18:42
 6/9 anonim ***** válasza:
milyen típus?
2019. jún. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát ehhez szerelő kell. Gondoltam, hogy a hőfokszabályzóval lehet valami, abból van 2féle rendszer, más más hiba lehetőségekkel, de ez így nem áll össze.

Egyszerűen túl kevés kalóriát ad le annyi gáz, és a sütő szellőzése miatt túl sok hőt ad le a környezetének ahhoz, hogy fel tudja melegíteni 250 fokra.


Gondolj csak a hőmérő, vagy hőfokszabályzás nélküli gépekre. Ennek is ugyanúgy rakják össze a gázégőjét, csak pluszban van benne hőmérő is.

De a lényeg, hogy alapból a gázégő kapacitása van úgy belőve, hogy ha azt minimumra veszed, akkor nem tud maximális hőmérsékletet elérni.

Vagy a hőmérő rossz.

2019. jún. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Akkor is ha kis lángon melegítem fel a sütőt"


Ez akkor azt jelenti, hogy a sütő aljában megnézed a láng méretét, és az a kicsi. Igaz?

Nem pedig a hőfokszabályzón lévő "kis láng " ikonról beszélsz, ugye?

2019. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, konkrétan a láng méretét nézem és úgy értettem a kis lángot. Köszönöm a válaszokat. Inkább hívok egy szerelőt. Ő meg tudja mondani pontosan, hogy mi a probléma.
2019. jún. 19. 21:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!