Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen sütőtepsit vegyek?

Milyen sütőtepsit vegyek?

Figyelt kérdés
Ajándékba szeretnék venni sütőtepsit, de nem tudom milyet érdemes, kerámia, sima zománcozott vagy milyen?? Sütit is sütne benne az illető.
2019. jún. 11. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem több fajta is van, de a zománcozott a legjobb.
2019. jún. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez a fajta bonyhádi zománcozott tepsi vált be a legjobban. Sok méretben kapható, és bármit lehet sütni benne.

[link]

Különösen kedvelem, hogy szögletesek a sarkai, így szépen lehet szeletelni a benne készült ételt, vagy süteményt. Tisztán tartani is egyszerű.

2019. jún. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már csak teflonosat használok, nekem az jött be. Kerámiásom még nem volt, de az is jó lehet.
2019. jún. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ártana tudni, hogy a megajándékozandó egyáltalán milyen tepsiket preferál és miket szokott sütni (mert például a bádogtepsi savas ételekhez önmagában nem alkalmas). Személy szerint a bevonat nélküli rozsdamentes és a sima felszínű zománcos tepsiket szeretem, ezek mindenre jók, de van, aki a tapadásmentesekre, más a kerámiabevonatosakra, megint más a pöttyös zománcra esküszik. Mindegyiknek megvan a maga létjogosultsága, mindegyiket próbáltam változó minőségben. Tapadásmentesből és kerámiásból olcsót nem érdemes venni, mert rövid időn belül leválik/lekopik a bevonat.
2019. jún. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!