Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Darálthúsból is el lehet...

Darálthúsból is el lehet készíteni a hortobágyi húsospalacsintát?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy elméletileg a végén kell csak összeaprítani,de nekem van itthon csirke darálthús,és gondoltam hátha...Próbálta már valaki darálthússal?
2008. nov. 12. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltam már darált húsból!
2008. nov. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És milyen lett?Éreztél különbséget?
2008. nov. 12. 10:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak darálthúsból szoktam csinálni, így nem kell vele annyit vacakolni. Van, amikor rakok bele paprikát, és van, amikor nem, így kevésbé üli meg a hasunkat.

Szerintem nagyon finom. Általában disznó darálthússal szoktuk, de próbáltuk már csirkével is, és azzal tényleg nagyon jó. Nyugodtan próbáld ki.

2008. nov. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Én csak abból szoktam, rendesen felkészítem pörköltnek. Sőt, úgy is csináltam már, hogy a húshoz fele-fele arányban gombát teszek. Amikor langyosra hűl, akkor szoktam bele reszelni egy pici sajtot, petrezselyem zöldjét vágni. Amikor megtöltöm a palacsintákat, én bepanírozom,(a végeit behajtom) és kirántom. Nagyon finom, próbáljátok ki!
2008. nov. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Éppen most próbáltam ki darálthúsból,hogy ne kelljen annyit vacakolni vele.De nagy csalódás volt az egész családnak!A jövőben inkább vacakolok vele,mert összehasonlíthatatlanul finomabb így.
2008. nov. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem izlik igy is úgy is. A darálthusiból azért jobb, nekem, mert nincs darálóm :-), szerintem jó. Próbáld ki. Egyet megér, ha nem jó, akkor legközelebb a hagyományos módon csinálod! Sok sikert és jó étvágyat hozzá!
2008. nov. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sok helyen, még ettermekben is daralthussal csinaljak! szóval a kérdésedre a válasz határozott igen!
2008. nov. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!