Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sült szalonna darabokat,...

Sült szalonna darabokat, összelehet keverni tarhonyával? Mennek együtt?

Figyelt kérdés
2019. máj. 11. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Derék magyar ember bármit össze tud keverni szalonnával.

Én a tojásos nokedlibe szoktam keverni, de úgy általában szerintem mindenféle tésztára passzol. Mit készítesz mellé?

2019. máj. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó lesz, még nem hallottam ilyet, de szerintem én is ki fogom próbálni jó kis puha kenyérrel.. hm.. :)
2019. máj. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak a szalonnát sütném(fél kiló),és azt belekeverném. Vagy a tábla szalonnát bevágnám és grillezném mikróban.Nem tudom hogy jönne ki.Csirkecombot már grilleztem,az jól sikerült.Aragázom nincs,csak rezsóm.A szalonna félig nyers,húsos.
2019. máj. 11. 10:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én meg felkockáznám, kisütném a zsírjából, és arra rátenni a tésztát, elkeverni. Arra elég a rezsó, mert amúgy is lassan kell sütni. Vagy mikor már nagyjából jó a szalonna (amit már eleve lábosban kezdesz pirítani) arra teszted fel főni a tarhonyát. Annyi vizet öntesz rá, hogy ellepje, ekkor már nem fog a szalonna tovább sülni, nem fog megégni, vele együtt főzöd meg a tarhonyát lefedve. Jól átveszi az ízét. Addig főzöd, míg a víz lefő, néha átkavargatod.
2019. máj. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagymát azért én tennék alá.
2019. máj. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!