Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi van, ha teszek bele mozzare...

Mi van, ha teszek bele mozzarellát?

Figyelt kérdés

[link]


Mi van, ha teszek bele mozzarellát és/vagy spenótot?


Vagy tudtok valami jó tésztát olívabogyóval, mozzarellával, paradicsommal, spenóttal? Nem baj, ha valami kimarad vagy még kerül bele :)


2019. ápr. 26. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan tegyél bele. Mozzarella szerintem jó ötlet, spenót nekem annyira nem hiányozna róla, pedig imádom.


Ez a tipikus nagyon egyszerű olasz kaja, nagyon kevés hozzávalóval, pont ezért csak akkor működik ha jó alapanyagokból készíted. Tésztát, olivát, paradicsomot is próbálj minél jobbat beszerezni.


"Vagy tudtok valami jó tésztát olívabogyóval, mozzarellával, paradicsommal, spenóttal?"


Nem találkoztam még ilyen recepttel. A spenót-paradicsom kombó nem mindennapos, meg a spenót oliva sem, a három együtt meg pláne nem. De ha neked így is bejön akkor hajrá.

2019. ápr. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
gondoltam, hogy a spenót kilóg, csak van itthon és szeretem :)
2019. ápr. 27. 09:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lenne mégis?
2019. ápr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!