Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Grillcsirkét hogyan?

Grillcsirkét hogyan?

Figyelt kérdés

Sosem csináltam még grillcsirkét.


Hogyan érdemes fűszerezni, sütni, hogy ne száradjon ki de mégis kívülről ropogós legyen belül meg omlós?


Van valakinek egy bevált receptje?


2019. ápr. 13. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
A sörösdobozos módszert javaslom.
2019. ápr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Üzleti csirkék nagyon fiatalok és gyorsan megsülnek. Valóban a sörösdobozos megoldás jó. Ha ne akarod úgy, akkor szétvagdosva tepsibe magashőfokon(250) süssed, közben forgasd meg.
2019. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fűszerezni nem szoktam, csak sózni.
2019. ápr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is ez a legjobb módszer! 😉

[link]

2019. ápr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még üvegen nem mertem kipróbálni, mert nem kockáztattam, hogy elcsattanjon a sörösüveg, mivel ez nem jénai.

De a sörös doboz az nem rossz, bár én nem sört hagyok benne, hanem félig megtöltöm sós-majorannás vízzel.

2019. ápr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindig tetszett a sörösdobozon sült csirke, de nem tartom higiénikusnak, még akkor sem, ha fóliával csomagolom be a dobozt. Stabilnak sem mondható, éppen a sörösdoboz, amikor rá kerül a csirke, ezért nálunk kuglóf sütőn készül a sült csirke. Jól elfér a köret is a csirke mellett a kuglófformában. Vagy így készítem a kuglóf sütőn vagy simán tepsibe. [link]
2019. ápr. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebben az a "legjobb", hogy normális méretű (mármint grillezéshez való) 1,2 kg körüli csirkét nem lehet kapni szinte sehol. Volt, ahol kioktattak, hogy örüljek, ha 2 kg alattit kapok egyáltalán:( (Nekem ezért ment el a kedvem az egész grillezéses dologtól).
2019. ápr. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!