Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Diós csigához öntet!?

Diós csigához öntet!?

Figyelt kérdés

Régen Németországban ettem olyan diós csigát amire öntet volt rakva és vagy tört mogyoró vagy dió volt a tetején, nemtudom. Tud valaki öntet receptet a tetejere?

Van egy jó Kakaós csiga receptem, azt készítenem el csam diós változatban.

Köszönöm.


2019. ápr. 5. 19:55
 1/8 A kérdező kommentje:
.....
2019. ápr. 5. 20:24
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
vaníliasodó?
2019. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
3# köszi, szerintem más típust szoktak ehhez. Az a baj, hogy neten is van 100 fele..lehet h majd párat kiprobalok. Xd
2019. ápr. 5. 22:24
 4/8 A kérdező kommentje:
Xd=:)
2019. ápr. 5. 22:25
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Tehát visszajutottunk oda, hogy teljesen felesleges volt a kérdés... Milyen meglepő... Ja nem...
2019. ápr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Németorszaágban élek, de nem egyéezn egyértelmp, milyen öntetre gondolsz?

Amit itt ismerek, az egy fajta cukormáz, nem öntet jellegü, nem tudom, erre gondolsz?


Pár kép, hogy mire gondolok:


[link]

[link]


Ha ezt keresed, akkor megkeresem a receptet hozzá és elfordítom, ha nem értesz németül.

2019. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

sokat segített volna amúgy ha BÁRMI információt közöltél volna az öntetről.

Milyen ízvilágban kell gondolkodni? Vaníliás? Csokis? Cukros? Gyümölcsös? Citromos?

Milyen színe volt?

Sűrű volt vagy híg?

Miért tőlünk várod hogy vaktában lövöldözzünk ha te másfél mondatot nem bírsz bepötyögni hogy mire vagy kíváncsi?

2019. ápr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Pont ez az h olyan rég ettem, már Nemtudom... De elég lett volna bármi tipp, ki hogyan készíti...:)

Mindegy nem lett se máz, se öntet..

2019. ápr. 8. 17:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!