Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy kell készíteni bundás...

Madarfogdosas kérdése:

Hogy kell készíteni bundás kenyeret?

Figyelt kérdés
Meg próbáltam bebundázni a kenyeret s megsütni de nem finom. Segítsetek. Sós bundás kenyeret sütni
2019. febr. 13. 07:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%
Tej nem kell bele, de lehet fokhagyma, pici bors, vagy paprikát is.
2019. febr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te rántott kenyeret készítettél. XD
2019. febr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát te tényleg nagyon kezdő lehetsz. És hát ne haragudj, de nagyon kell nevetnem. :) A bundás kenyeret úgy képzelted el, mint a panírozott húst? Mindent jól csináltál, a prézlit leszámítva.:)

Feldobtad a reggelemet ezzel a kérdéssel.

2019. febr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
33%

A tojásokat egy mély tányérba ütjük, és egy villával felverjük, kevés sóval ízesíthetjük, de nem feltétlenül szükséges."


Mi ez a többes szám? Én biztos nem ütök semmit.

2019. febr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor FELTÖRÖD!

Vagy a tojàshéjat is elfogyasztod?

2019. febr. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Jaaaaj, köszönöm szépen a válaszokat, kedvesek vagytok, holnap reggel bundáskenyeret eszem az tuti. Ti vagytok a legjobbak
2019. febr. 13. 19:26
 17/17 anonim ***** válasza:
74%
én mindig elszomorodom mikor ilyen alapvető dolgokat nincs kinek valakinek valakitől megkérdezzen, és virtuálisan kér segítséget. én magam még sosem sütöttem, de láttam anyámtól azt a pár mozdulatot sok éven át ahogy tojásba dobta, utána meg bő olajba, tényleg nem kell diploma hozzá...és alapból is ha hasonló szituban lennék, nem félnék beírni a googlebe hogy "bundás kenyér készítés" ha végleg reményvesztett vagyok. bocs ha csak nekem túl egyértelmű
2019. febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!