Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Epediétás receptek?

Epediétás receptek?

Figyelt kérdés
32 hetes kismami vagyok epepangással és pici epekövekkel. Már nem igazán tudom mit egyek. Mindent só nélkül szoktam, szinte csak zöldségeket eszek meg csirkét, mert kicsit magasabb a cukrom is sajnos.. de már nagyon unom. Ha valaki küzd még ezzel és ismer jó kis recepteket, nagyon örülnék ha megosztaná.
2019. jan. 6. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Google
2019. jan. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Ehetsz sajtos tésztát, krumplipürét, gyümölcs levest, meggy szószt főtt csirkével. Valóban elég gáz amúgy az epés diéta.
2019. jan. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: köszönöm, tudom, hogy létezik, elég sokat nézelődtem már. Remélem soha nem kell ezzel küzdened.

Második: köszönöm szépen a tippeket, sajnos a tejtermékeket teljesen kerülnöm kell, illetve a cukrot is mellőzni amennyire lehet :/ a krumplipüré is szörnyű só és tej nélkül :D igen, tényleg elég gáz :( de ha nem figyelek, visszakerülök a kórházba és idő előtt megcsászározhatnak..

2019. jan. 7. 10:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a tejet nem mondták annó. Cukor helyett meg használj edesitot. Hál istennek nekem csak 3 hétig kellett tartanom gyulladás miatt ezt a diétát.
2019. jan. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A sajtos tészta nagyon nehéz kaja, főleg ha a sajt is zsíros. A spagetti sem epe betegeknek való.
2023. okt. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!