Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egyesek miért szeretnek...

Egyesek miért szeretnek zsírdarabokra harapni?

Figyelt kérdés
Miért teszik bele a zsírdarabokat pl a rizseshúsba, vagy húsos káposztába? Ők szeretnek ráharapni?
2018. okt. 14. 08:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
96%

Tudom mire gondolsz, kedves kérdező.

A rágós, mócsingos részre. Amire ha ráharapsz percekig csak rágod, rágod, de nem omlik szét, hanem rágós cafat marad.

Én is utálom az ilyet. A gyomrom felfordul, ha csak rágondolok is. Gyerekkoromban sokszor futottam bele ilyen falatba, és mindig öklendezve fordult ki a számból, ezért nem is szeretem, csak a száraz húst.

Nagyon jól kell elkészíteni minden olyan húst, ami inas lehet, ahhoz, hogy én azt megegyem.

2018. okt. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
30%

A menzán nem(csak) zsíros hús volt, hanem konkrétan zsírdarabok a rántásos főzelékben, ez jutott eszembe a kérdésről. Na, az valóban undorító.

Gondolom, a nagyon sovány húsokat kedvelőknek a rendes, puha zsíros húsrészek is ilyenek. Nos, ízlések és pofonok. Azért szeretnek zsíros darabokra harapni egyesek, mert SZERETIK az olyat. Ti pedig nem.

Igen, vannak emberek, akik szeretnek zsírt enni (s szerencsére ez nem zárja ki az egészségtudatosságot sem. no persze, van, aki szerint az állati háj egészségtelen, de ezzel elég sokan nem értenek egyet). Nem találkoztál még ilyenekkel? Pedig sokan vannak.


Én a sovány húst nem tudom szeretni, bár ha jóféle házi, akkor elég sok zsírral elkészítve még egész jó is lehet. De sosem lesz olyan, mint egy zsíros hús.

A zsírszalonna már kevésbé jön be nekem is, viszont van, aki azt is boldogan eszi. Ez már csak ilyen. Nem várhatjuk el, hogy a másiknak is olyan legyen az ízlése, mint nekünk, ez életszerűtlen gondolat.

2018. okt. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Grillen pl. el sem tudok képzelni sovány sertéshúst, csak is tarját.
2018. okt. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mert van, akinek ízlik. Nem vagyunk egyformák. Mi ebben a fura?
2018. okt. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!