Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit tudnék csinálni a muffinnal?

Mit tudnék csinálni a muffinnal?

Figyelt kérdés
Véletlenül túl sok kakaót tettem bele (a keserűbb fajtát) és hogy lehetne felhígítanom? Vagy nem gond ha több kakaó van benne?
2010. jún. 23. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi az a több. Ha mondjuk nem éri el a kétszer annyit, akkor szerintem nem lesz gond. Ha kétszer annyi vagy háromszor annyi, akkor keversz még egy tésztát kakaó nélkül, és összekevered, legalább lesz kétszer annyi muffin. Főleg ha van hozzá mindened. Ha véletlenül tízszeres vagy hasonló sokat raktál bele, akkor nem nagyon éri meg vacakolni vele, de kisütheted, hátha jó lesz.
2010. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Talán másfélszer annyit tettem bele, igazából a mennyiséget nem írta, de láttam hogy kevés van már ezért az egészet beleöntöttem, aztán pedig tettem még bele lisztet és tejet, ami nem tudom mennyire volt jó ötlet...
2010. jún. 23. 15:20
 3/7 anonim ***** válasza:
z nem rontja el! Én alapból háromszor annyit teszek. Esetleg ha nagyon száraz, sűrű, akkor 1-2 evőkanál tejet vagy citromlevet tehetsz bele.
2010. jún. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
á, csak finomabb lesz, nyugi!
2010. jún. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha összeéllt, akkor nem lesz gond, süssed ki, de ha az első adag nem jön fel, akkor utána kell még bele egy kis sütőpor. (Mert ugye sütőporos.)
2010. jún. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egy jó kis adag vaniliáspudinggal.... nyammm-nyammm... Ha túl kakaós, akkor szerintem ezzel a kombinációval biztos elfogyna!
2011. júl. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én eleve 3* annyit teszek mindig, hogy jó legyen!

Max tejszínhabot adsz mellé.Vagy lekvárt.

2011. júl. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!