Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételt készítsek valamil...

Milyen ételt készítsek valamilyen zsírosabb húsrészből? Mi a sovány húsokat szeretjük, így nem sok ötletem van, de jön egy vendég, aki inkább a zsíros húsokat kedveli. Ötletek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
süsd meg vagy pörkölt
2010. jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
konkrétan melyik húsrész?
2010. jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Székely káposzta. A káposzta kimondottan követeli a zsíros húst .
2010. jún. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia! vegyél a vendégnek tarjaszeleteket, magatoknak pedig sovány lapockát.este pácold be, mustár-kecsap-bors-fokhagyma

keverékével.vágj föl karikára 2-3 hagymát és a sózott,bekent húsokat hagymával rétegezve tedd hűtőbe szorosan lefóliázva.

másnap zsírozott tepsibe rakod, hagymástól. egy kicsi vizet önts alá, szintén szorosan fóliázd le és legalább egy órát süsd. ha villával puhának találod fólia nélkül még süsd egy kicsit.

isteni omlós zamatos a husi.

üdv.

2010. jún. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó, recepteket keresgélve én is erre gondoltam. Főleg jó, hogy előtte este meg tudom csinálni. Milyen köretet ajánlanál mellé?
2010. jún. 21. 13:48
 6/7 anonim ***** válasza:

szia! én szombaton csináltam petrezselymes krumplival, de szerintem más krumpli vagy mondjuk mexikóis rizs is megy hozzá.

üdv.

2010. jún. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Tarja tepsibe,foghagymával,hagymával...Megnyalja majd mind a 20 ujját=)Köretnek pedig rizibizi,csőben krumli,vagy akár mi jó hozzá jo kis foghagymás tejfölös ubisalival.Asszem nálunk is ez lesz szombaton.=)
2010. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!