Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Könnyű ebédet holnapra? Nem...

Könnyű ebédet holnapra? Nem zsírós, nem fokhagymás!

Figyelt kérdés
Nem tudom mit főzzek már:-(
2011. ápr. 4. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
gyümölcsleves, zöldségleves, valamilyen főzelék (tök, borsó, krumpli, kelkáposzta), túrós csusza, gompapaprikás, zöldborsópörkölt tojásos nokedlivel (jaj, ezt imádom).
2011. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Valami jó kis főzelék? Mondjuk borsófőzelék tükörtojással. Vagy valami tésztaféle,káposztás,vagy grízes,túrós?
2011. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy emésztési problémáim vannak,nem ehetek hüvelyeseket(bab,borsó stb...,és a gombát is csak turmixolva.Halat ehetek,csirkét,pulykát,tésztát,levest(kivéve gulyást) Találtam egy ilyen receptet,a fokhagymát mivel helyettesítsem,mert gondolom attól jó íze van...de helyette valamilyen fűszer esetleg? file:///C:/Documents%20and%20Settings/Zsuzsi/Dokumentumok/K%C3%A9pek/Carbonara_spagetti.htm
2011. ápr. 4. 21:25
 4/11 A kérdező kommentje:
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Zsuzsi/Dokumentumok/K%C3%A9pek/Carbonara_spagetti.htm na,ez a recept.
2011. ápr. 4. 21:26
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát ez nem sikerül:-(
2011. ápr. 4. 21:26
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ma rántott halat csináltam majonézes krumplisalival(+hagyma).Elég lightos volt és ilyen melegbe kifejezetten jólesett.Holnap kumpis tészta lesz szerdán lehet borsófőzelék,csütrötök pizza péntek tejszines gombás hús valószinű.Csinálj valamilyen gombócot vagy főzeléket,vagy egy finom levest.DE mondjuk egy jó kis tojásosnokszi salival se rossz.Csinálhatsz girosz husit is mondjuk görögsalival és hasábbal.
2011. ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
[link] Csak azért is belinkelem:-)
2011. ápr. 4. 21:28
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem finom úgy is, ha kihagyod a fokhagymát belőle, csak só, bors, esetleg egy kis oregánó.
2011. ápr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg vegyél pulyka vagy csirkemellet és vegyél fokhagymás csirkesült sütőzacskoval-t és csináld meg benne ugyanis az nem fokhagyma csak az íz és úgy leheth nem bántja a pocid,amúgy egy kis sali vagy burgonyapüré mellé és még olajat sem kell használni,kimélő és gyors.
2011. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

Paradicsomleves, zöldségleves, tojásos leves, erőleves

Krumplistészta

Krumplis-tarhonya

Rizseshús

Tojáspörkölt

Rántott máj

2011. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!