Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ez nagyon meglepett, ennyire...

Ez nagyon meglepett, ennyire nem voltak még képben az emberek a főzéssel?

Figyelt kérdés
régi reklámokat nézegettem és egy meglepő dologra bukkantam, ebben, 2:57-nél [link] egy Maggi reklám van, a por bolognai elkészítését mutatják be. egyrészt arra figyeltem fel hogy olyat szól hogy "a szalonnát megpirítjuk" ez mennyire szerves része a receptnek? mert a mostaniakon tuti nem ír ilyet, csak darát húst. másrészt, komolyan így kellett az embereket tanítgatni egy por alapú kaja elkészítéséhez is? 2002-ben már megszokott jelenség volt, akkor is voltak már a polcokon ilyen jellegű üveges szószok illetve porok szóval eléggé meglepett:)
2018. júl. 28. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
most sincsen rengeteg ember képben a főzéssel, azonban akkor még nem volt ennyire elterjedve az internet.
2018. júl. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igaz is, a net hiányával nem számoltam. de gondolom minden ilyen instant dologra dobtak már egy használati utasítást akkor is ahogy most
2018. júl. 28. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
A reklám célja az volt, hogy bemutassa az embereknek, milyen egyszerű, és gyors a porokkal való főzés. Ehhez meg csak nem árt bemutatni, hogy miként megy a dolog. A szalonna pedig fontos eleme a hagyományos bolognainak. Egy pancetta nevű szalonnát használnak hozzá eredetileg, de ezt itthon nehéz beszerezni. Itt egy videó, amiben minden alapanyagról szó esik, akárcsak az elkészítés módjáról: https://www.youtube.com/watch?v=KSIrBt6G5yQ
2018. júl. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Ez egy reklám baz+, amiben eladják ezt a port. Hogy adnák el, ha nem csinálnának kedvet hozzá? "Vegyék meg ezt a port, biztos finom lesz?" És lobogtatnák a csomagolást? Vagy mi?...

Hallottál már arról, hogy egy kép felér ezer szóval?

2018. júl. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

Öööö, elnézést.... a bolognai porral csak egyféle ételt lehet készíteni, és csakis és kizárólag olyat, ami a zacskóra van írva?

Ha nekem úgy ízlik, akkor szamócalekvárral eszem, és tojok rá, hogy mi van a zacskóra írva.

2018. júl. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!