Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nem nagyon van étvágyam ebben...

Nem nagyon van étvágyam ebben a melegben. Ti mit esztek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ami nálam megy, az a gyümölcs (dinnye, eper, cseresznye kb aminek szezonja van), a joghurt, a fagyi és a gyorskaják házi változatai (házi hambi, házi hot dog stb) de párom már megunta a kinti sütögetést, nekem meg halvány lila gőzöm sincs, mit kéne enni :D

Mert enni muszáj, de pl ma is elővettem a tegnapi szalonnasütésből a zsíros kenyeret és nem kellett.

Inkább joghurtot eszem.


2018. jún. 1. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nekem ilyenkor az olaszos kaják nagyon csúsznak, tegnap pl. olajbogyós-vargányás-koktélparadicsomos penne volt rukkolával, trüffelolajjal. Illetve a lecsófélék, pl. ratatouille, shakshuka, stb.
2018. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Gyümölcs leves,lecsó.
2018. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Ma éppen vörösboros rókagombakrémet eszek kecskesajttal, paradicsommal, pirítóssal.
2018. jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Mézes/mandulás gabonapehely. Jó hideg tejjel :D
2018. jún. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Azt eszem, amit télen, nekem ilyenkor is a zsírnak kell lennie a fő makrotápanyagomnak... Étvágy nélkül is bemegy, aminek kell (ez előnye is a zsíros ételnek, ha akarom, kis térfogatú), van azért választék, most azért több jégkrémet eszem, igaz, az édességgel sosincs problémám. De nekem a tojás mindig kívánatos, csak nem mindig ugyanabban a formában. De tojás alapú jégkrém és földimogyoró, na azt megeszem bármikor. Lédús zöldségekre pedig mindig vágyom. Úgyhogy alig evős korszakom nincs, a legétvágytalanabb kánikulában sem.
2018. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Salátát minden mennyiségben. Az olaszos tészták nekem is jól esnek ilyenkor.
2018. jún. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ma pl. nagyon semmit. Valamikor reggel 6 előtt ettem egy paradicsomos hal konzervet, aztán egész nap semmit. Nem voltam éhes, nem kívántam semmit. Nem is bánom, mert van rajtam +pár kiló.
2018. jún. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
*tegnap
2018. jún. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

Olasz, spanyol ételeket. Panzanella, saláták, grillhalak, max. paella, gaspacho, ilyesmi.


Semmi kenyér, meleg leves, hús, semmi szószos étel, semmi krumpli.

2018. jún. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!