Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit szolgálhatnék fel egy...

Mit szolgálhatnék fel egy kerti partin?

Figyelt kérdés
Nyáron (a nagy melegben) lesz egy 50 fős kerti partink, ahol megünnepeljük a kislányom 1 születésnapját. (Lényegtelen miért, nekünk fontos! ) Felnőttek leszünk, nem gyerekek. Mien ételeket ajánlotok? Melegen tartani az ételt nem igazán lesz rá módom ennyi főnél, és félek attól is hogy a meleg árt bizonyos ételeknek. .. Várom az ötleteket! Előre is köszönöm!

#étel #kerti parti #melegben étel
2016. márc. 31. 13:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi főre én tuti, hogy bográcsoznék. Pl.:

- babgulyás

- sima gulyásleves

- vadaspörkölt

- marhapörkölt

- zöldséges ragu


Desszertnek meg lehet kürtőskalács a parázson megsütve, fenséges!


A köret pedig lehet többféle is, valamint csinálnék jó sok salátát.


Ha esetleg vegán is lenne a vendégek között, akkor a parázsba mindenképp dobnék alufóliába csomagolt céklát, krumplit, csöves kukoricát, mind-mind isteni!

2016. márc. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt csinálnám.

[link]

Csak hát sokkal több hússal 50 emberre.

2016. márc. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen ez jól hangzik, én is erre gondoltam először, de annyira izgat a gondolat,hogy most valami más legyen... szeretnék valami "látványosat" mint pl. A hideg tálak. ..
2016. márc. 31. 13:26
 4/18 A kérdező kommentje:
Az elsőnek írtam. ..
2016. márc. 31. 13:27
 5/18 A kérdező kommentje:
13.26-os nagyon jól néz ki, nagyon, de sajnos nekem nincs ilyenem amin sütöd a húsokat. .
2016. márc. 31. 13:29
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Itt most csak a húsokra gondoltam,meg úgy magára hogy bármiből összetudsz hozni egy ilyen hangulatos grillezős kerti partit. Csak rajtad múlik :)
2016. márc. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Már pár ezerért lehet grillt venni, nem nagy összeg. Én biztos házi hamburgert, csevapot,saslikot pácolt csirkemellet grilleznék, lenne pita,hamburger zsömle, sok féle szósz, görög saláta, jeges tea, és limonádé. A nagy melegben ezek jól tudnak esni.
2016. márc. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket 😊
2016. márc. 31. 14:54
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Hát nem tudom, 1500 fokban én elsősorban valami gyümölcssalátában meg hasonlókban gondolkoznék.
2016. márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
50 főre grillezni nagyon nehéz! Ehhez nem elég egy grillsütő!Nekünk van egy közepes méretű grillsütőnk, általában 8 fővel szoktunk grillezni.Folyamatosan eszik mindenki.Nem kell várni sokat a következő adagra. Szerintem is inkább valami bográcsost készítenék.
2016. márc. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!