Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit esztek ilyen melegben?...

Mit esztek ilyen melegben? 38hetesen semmi étvágyam

Figyelt kérdés

Sajnos kellene ennem, mert vashiányos vagyok, a baba viszont elvileg jó nagy.... Hiába próbálok enni, nem megy,csak néhány falat. Inni persze iszok és némi gyümölcs is lemegy azért. De csak barackot és dinnyét se ehetek, mert a túl laza széklet miatt aranyerem van.

Valami jó étel ötletet elfogadnék!


2013. júl. 28. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy ötlet, de én hideg gyümölcslevest eszem (lefagyasztok gyümölcsöt, tejjel összeturmixolom, ízesítem, kész). Tegnap kőrözöttet ettem paprikába töltve teljes kiőrlésű kenyérrel, azelőtt görög salit. Ma grillezett csirkemell nyers vegyes salival. Főzni 40 fokban nem nagyon akartam, nekem se volt még mozdulni sem erőm.
2013. júl. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem sincs étvágyam, hideg gyümölcsön kívül másra nem vágyom. jó nagyon ebédeltem mondjuk, de azóta alig ettem, iszok rendesen, de semmit nem kívánok. szerintem pár napig ezzel nincs gond, főleg nem ebben a 40 fokban.

vashiányra szedj gyógyszert, étellel nem tudod pótolni.

27 hikm

2013. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bevallom, nekem igen jó étvágyam van... az egész világot meg bírnám enni! :P

A gyümölcsök nagyon mennek, nálam a hús az, amivel óvatosan bánok, mert bár rajongok érte, sajnos nagyon savas leszek tőle. Tegnap húslevest főztem két napra + fagyasztásra, az mindig bejön a gyerekeknek is, plusz kemencés lángost rendeltem hozzá, hogy ne kelljen túl sokat álldogálni a hőségben a konyhában. Ma pedig rakott krumplit csináltam a leveshez, de már hajnalban, hogy ne a dögmelegben kapcsoljam be a sütőt.


A férjem szokott hozni vasas vizet, van egy ilyen kút a városunkban. Ha teheted, igyál te is azt, vagy egyél csonthéjasokat, szintén sok bennük a vas.

2013. júl. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazából sok hideg gyümölcsöt, szendvicset (behűtött zöldségekből), gyümölcslevest, néha egy kicsiny tálka fagyit, különféle turmixokat készítek és behűtöm őket. Illetve hideg kakaót iszom, vagy keverek bele gabonapelyhet. Semmi több. (Bár ma a főtt krumpli csúszott rendesen. :))


37 hkm

2013. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a zöldségek csúsznak nagyon, egyszerűen nincs az a mennyiség, ami ne fogyna el. Tegnap este mondtam a férjemnek, hogy ha most nem ehetek paradicsomot sózva, megrágom őt. :)

Egyébként 2 napja főtt kukoricát eszem, a fiam krumplistésztát rendelt, abból ettem keveset.


19 hkm

2013. júl. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!