Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen ruhadarabjai...

Kinek milyen ruhadarabjai vannak, mi vált be ebben a nagy melegben?

Figyelt kérdés

2013. jún. 20. 09:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szerintem a 38 fokra csak a fürdőruha és a tengerpart lehet jó :)

amúgy én lenge ruhákban járok, ha el kell menni valahova, illetve van egy nagyon vékony térdig érő leggingsem és rövidnacim, nagyjából ennyi

otthon meg minimális ruha, bugyi, trikó, kész :)

legjobb a ruha egyébként

2013. jún. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon vékony anyagú buggyos nadrágok, laza denevér felsők. Pocakon mindkettő tapad picit, formás, a többi helyen pedig nem, jól szellőzik :) Nem akarok nagyon vetkőzni, mert nagyon könnyen leégek, de a hosszú ruhákban meg izzadok. Ez bevált :) Neked? Jól jönnek az ötletek! :)
2013. jún. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nekem is buggyos kicsit térd alá érő nadrágok váltak be,hosszított trikóval,rátaláltam H and M-es Tescos felsőkre,rugalmasak kényelmesek,pamutok,ruha is jó lenne de mivel összeér a combom ritkán hordom.itthon semmi nincs rajtam,csak így bírom.felpróbáltam kismamarövid nacit de nem volt kényelmes.Egyébként shortokat szoktam hordani,de azok most nem jöhetnek szóba.22 hetes vagyok
2013. jún. 20. 09:21
 4/12 anonim ***** válasza:

első vagyok, én is 22 hetes, tegnap vettem rövidnacit, de nem kismama volt, csak egy jó nagy Nike, Brendonban árulták valamiért, nem tudtam, ott ilyen is van!

próbálj nem kismama cuccot nézni, ha érdekel nadrág, mert szerintem nagyon melegek, én próbálgattam sokat jó nagy méretű normál cuccokat, és több teljesen bevált, a rövidnaci tökéletes, pedig nekem hatalmas pocakom van :)

én is a combjaim összeérése miatt vettem :(

2013. jún. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is vastag és összeér a combom, ennek ellenére sokkal jobban bejönnek a szoknyák (vászon, mell alatt szabott ruhák, vagy sima szoknyák) esetleg térdig érő buggyos nadrágok. Én épp tegnap előtt turiztam 4 ilyet, és tök jók, mert terhesség utn is fogom tudni őket hordani. 17 hkm
2013. jún. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én tavaly nyáron voltam nagypocakos,akkor sem volt hideg,hogy finoman fogalmazzak :-) sok lenge egyberuhám volt,vékony anyagú rövidnacik,lenge trikók,pólók. Most úgyis ez a divat,lehet bőven válogatni.

Kitartás kismamák,ebben a nagy melegben!

Boldog babavárást!:-)

2013. jún. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Földig érő bő szoknya, egy trikóval.

Legalább nem látszódnak a dagadt lábaim, szellős, kényelmes.

2013. jún. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én itthon vagyok a két kicsivel, este 7-nél előbb még az udvarra sem megyünk ki. Itt pedig bugyi-melltartó van rajtam. Melltartó is csak azért, mert mell alatt izzadok a legjobban, és az legalább felfogja.

Ha valaki jön hozzánk, akkor felkapok valami vékony anyagú, bő szabású kismama ruhát, nadrágot nem bírok elviselni. 29 hetes vagyok.

2013. jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

otthol : spagetti pántos trikó, ami kicsit bővebb és a hasam felég ér :) plusz bugyi...


kintre a bohócruha is nagyon jó :) lehet viccesen fest benne az ember de jól szellőzik :)


ez ilyen:

[link]

2013. jún. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én is inkább szoknyákat hordok egyberuhákat, térdig éröket inkább meg nekem is vannak ilyen bohocruháim! A combjaim nekem is összeérnek én vettem egy nagyon jól szellöző rövidgatyát amit a szoknyák alá fel tudok venni és így nem dörzsölödik ki a combom!!!
2013. jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!