Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37-38 hetes kismamák hogy...

37-38 hetes kismamák hogy vagytok ebben a melegben?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy csak én érzem így, de olyan, mintha megfulladnék a melegtől. Sokszor nem tudok még levegőt sem venni rendesen és a hasam rohamosan ereszkedik.
2012. aug. 23. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:

37 hetes vagyok a kisfiammal.

Hát mit mondjak, egyre nehezebben viselem, nem bánnám ha 1-2 héten belül megszületne. Van egy másfél éves kislányom, őt a 41. héten szültem, hát remélem most nem hordom túl...

Nagyon fáj már a derekam, ma voltam jóslóim is, szúr-fáj-nyom mindenhol és reggel a boltban is rosszul lettem, egyszerűen nem kaptam én sem levegőt.

Örüljünk neki, hogy jön a hideg front vasárnap és felfrissül a levegő:)


És te kedves kérdező? Első vagy többedik baba? Kisfiú, kislány? Hányadikára vagy kiírva?

2012. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38+6 hetes vagyok. Engem nem zavar a meleg, inkább a várakozás készít ki, meg, hogy már semmihez sincs erőm. 24 órából 20-at fekvéssel töltök. A hasam két napja szállt le, azóta vannak jóslóim is, addig nem voltak. Bízok benne, hogy már nem sok van hátra...
2012. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem a pici a harmadik kisfiam, a legnagyobb novemberben lesz 3, a középső 17 hónapos. Mindkettőt napra pontosan szültem, de most nem bírom. Az a legdurvább, hogy el sem tudom képzelni hogy lehet ilyen időben szülni.
2012. aug. 23. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!