Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Meddig kell főzni a csirkebels...

Meddig kell főzni a csirkebelsőséget?

Figyelt kérdés

Leveshez.

Zúza, szív, máj



2018. ápr. 22. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Zúza meg szív elég sokáig tart (egy óra símán lehet), a májat viszont maximum 5 percre tedd a forró levesbe.
2018. ápr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hú, akkor későn tettem bele.

Ha kipakolom a zöldségeket, hogy ne főjenek szét, szerinted főzhetem tovább a zúzát, szivet?

A májból végül májgombóc készül :)

2018. ápr. 22. 18:41
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Lehet, hogy későn szólok?

Ne pakold ki a levest, azaz ne főzd a levesben.

Legfeljebb vegyél ki egy merőkanál levest és kis lábosban, fedő alatt főzd benne puhára.

De lehet egy leveskockás, vagy ételízesítős vízben is megfőzni, ha használsz ilyesmit.

2018. ápr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen, ahogy megpuhulnak a dolgok, úgy kiveheted a levesből, ha előbb a répa, akkor azt, utána zeller, petrezselyemgyökér, zúza, szív, stb. Úgy veszed ki, ahogy akarod, semmit nem befolyásol, józan paraszt ésszel, hiszen ha már megfőtt, akkor minden íz, ami kifőhetett belőle, az kifőtt.
2018. ápr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Én a 3-al értek egyet, mert teljesen felesleges egy fazék már elkészült levest egy szív és egy zúza miatt rotyogtatni plusz egy órát, még zöldség nélkül is.
2018. ápr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jaaj lányok!

Nincs hús, mert a párom elfelejtett venni :D

Kihalásztam és kis lábasban főztem meg a zúzát-szívet.

Fincsi lett :)

2018. ápr. 22. 20:37
 7/7 A kérdező kommentje:
Leves leve + vízben. Aztán ugyanabban a lében készültek a gombócok
2018. ápr. 22. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!