Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Jó ötlet így készíteni az...

Jó ötlet így készíteni az enchilladat?

Figyelt kérdés
Szeretnék csinálni ilyen töltött tortillát ha jól tudom enchilladanak nevezik. Babkrémes változatot csinálnék de az eredeti receptben egy csomó fűszert ír ami nincs itthon. Ha simán megfőzöm a babot,összetöröm hagymán átpirítom rakok bele fokhagymát és reszelek bele sok sajtot az jó lehet? És tarkababból is jó lesz? Ha valaki csinálta már hasonló módon írja meg ,hogy milyen lett :)
2018. márc. 5. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Nem.

A mexikói konyha alapja, hogy fűszeres.


De az íztelen babkrém is biztos nagyon finom lesz.

2018. márc. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem lenne ízetlen mert lenne benne sok só bors hagyma fokhagyma XD ? Akkor lenne ízetlen ha nem lennének benne ezek se. :D

Amúgy azt értem,hogy ugyanolyan nem lesz nyilván.

2018. márc. 5. 21:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Chilis babbal szoktam megtölteni reszelek bele sajtot, majd feltekerem és tepsibe teszem. Fűszeres paradicsommártással ,vagy sajt mártással öntöm nyakon. Sütőben megsütöm. guacamole salátával tálalom. Ezt nevezik Enchilládánk. A másik formája amikor töltve készítik és egymásra rétegezik a tölteléket ez a tortilla pite. amit te írtál az simán burrito azt csak megtöltik félbe hajtják és úgy eszik. Jó lehet amit írtál de tényleg a fűszer a lényeg .
2018. márc. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!