Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mora gáztűzhelyről írnátok...

Mora gáztűzhelyről írnátok véleményt?

Figyelt kérdés
2018. márc. 3. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem az van 6 éves, alapokat tudja, felül gáz alul villany, vannak ennél sokkal szuperebb tűzhelyek, jövő karácsonykor le is cserélem,de az alapokra tökéletes.

Ami óriási plusz pont neki az a gázrózsák elhelyezkedése, de lehet az újaknál már máshogy van.

2018. márc. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is az volt és az lesz, ha nem rontanak a minőségen.

Nekem is a gázrózsák elhelyezése és a nagyon könnyű tisztán tartása a szimpatikus.

A sütőm is gázos, az alja egy mozdulattal kiemelhető és mosható, a gázrózsák is kiemelhetők és takaríthatók, a gázrács 2 részes, ha kifut valami, nem kell mindent lerámolni, csak célzottan letörölni.

Ezektől függetlenül is remekül teszi a dolgát, nekem ennél több nem kell.

2018. márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Most a kérdésed kapcsán megnéztem és sajnos az újabbaknál már a 2 közepes láng hátul van, a pici meg a legnagyobb elöl és ez nem praktikus, ahogy az összes többinél is.

A Mora volt azt hiszem az egyetlen üdítő kivétel és elrontották!:(

2018. márc. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez még jó elhelyezésű:

[link]


[link]

2018. márc. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is ugyanaz van mint a képen, első voltam.

Nem értem miért kell az összes tűzhelyet elb..szni ezekkel az új gázrózsa elhelyezésekkel, kicsit se praktikus hogy a nagy van elől vagy a legkisebb, ki akar hátranyúlva főzni?

2018. márc. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5

Nekem valami olyat motyogtak, hogy a nagy mennyiségű levest, vagy töltött káposztát, esetleg lekvárt könnyebb elölről levenni, mint hátulról.

Csakhogy aki ezeket tervezte, az nem tud főzni, mert semmit nem főzünk ilyen hatalmas lángon forralva, hanem normális módon.

Legfeljebb, 20 liter víz forralásánál praktikus.

2018. márc. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek, én is ezért nem váltom le Morát pedig vannak már ilyen gőzös-teleszkópos sínes- öntisztító tűzhelyek de gázrózsái borzasztóak így .
2018. márc. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Egyelore baratkozom vele, elso ranezesre nagyon fapadosnak tunik nekem. de sok hasznos dolgot megtudtam toletek, ami miatt meg is lehet szeretni idovel :-). Nekunk mar az uj (gazrozsa) elosztasu van.
2018. márc. 4. 18:07
 9/9 anonim ***** válasza:
5 évig használtam. Az enyém alul is gázos volt, de nem szerettem. Ha a sütő villanyos lett volna, szerintem semmi bajom nem lett volna vele. A fozolap tökéletes volt, ahogy az előttem szólók írták.
2018. márc. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!