Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A forgó gyros hús tömbben...

A forgó gyros hús tömbben lévő hús milyen minőségű? Jobb inkább elkerülni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 20. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Fagyasztott hús nyesedékek kivétel azoknak a helyeknek ahol nem így van
2018. febr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Figyelj, "jó" giroszosnál is ettem félig nyers húst, mert bxtak azt mondani, várjunk még 20 percet. Megvártuk volna Inkább odaadták félig sülten, hát meghagytuk és utána nem mentünk oda többet.


És nyóckeres talpasnál is ettem olyn finimat, hogy csak na.

2018. febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó minőségű, mivel mindenhol azt adják, így nem tudod elkerülni, max ha nem eszel ilyen kaját soha többet.
2018. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bárándi válasza:
100%
Én is a "nyóckeres talpasnál" vettem gyrost amivel meg volta elégedve és kétharmados áron árulták mint a nívósabb helyeken.
2018. febr. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem bíznék benne :(

Mivel nem is bízok, nem eszek ilyet. Létezik gyros fűszer, inkább ezzel sütök husikat!

2018. febr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 halando123 válasza:

Ebben a cikkben olvastam:

[link]

, hogy a gyros hústömbben rengeteg foszfát van. Ez szív- és érrendszeri problémákat okozhat. "A vegyület rendkívül fontos a döner előállításához, arra kell, hogy jobban megkösse a vizet, és összefogja a különböző húsokat."

2018. febr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!