Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Győrben a vasútnál mi lett a...

Győrben a vasútnál mi lett a Gyros-os/kebabos kis búdéval? Vagy télen mindig bezár?

Figyelt kérdés
Párszor vettem ott 600ft-ért gyros-t hát nem volt a legjobb de az árát talán megérte. (kicsit furcsa íze volt valamelyik zöldségnek szerintem)

2018. febr. 16. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Bezárták.

Nem csak a zöldségnek volt furcsa íze, hanem a húsnak is. Nem volt tiszta, rendezett a hely. Ha megnézted milyen cigány, putri, koszos eladók voltak ott akkor... Azért is. A legrosszabb hely volt. Nem véletlen mondják, hogy ott ahol 400-500-600ft egy Gyros vagy Kebab, olyan is az a hely.

Szerencse, hogy bezárták!!!


Győrben tudok mondani legalább 6-7-helyet ahol sokkal finomabb, és tisztább helyről lehet venni Gyrost, Kebabot.

Sokkal jobban megéri!

2018. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kérlek írd már le ami így az Árkád-> vasútállomás táján vannak helyek. Egyet tudok a színhaznak szemben és még egy kicsi kebabost az egyik híd végénél az egyetem felé :D nem igazán tudom a városrészek neveit
2018. febr. 16. 23:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Oké. Pl. ami két helyet Te is írtál, azok is jók.

Inkább a belvárosban vannak ezek a helyek. Az egyik a Duna Döner a Széchenyi térnél, a Lloyd-ban. Peti's Döner a Baross Gábor út Szabadsajtó utca saroknál. Győr Pláza mögött a Sultan Kebap. Kórháznál a parkolónál Tóni falatozó. Baross Gábor úton az Istambulda Étterem. Ugyan így a Baross úton tovább menve a McDondals-sal szemben egy kis pavilonban is van egy Kebab-os azok akik a Színház mögött is vannak.

2018. febr. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja igen a kebab box-os az jó. A színháznál van.
2018. febr. 18. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Azt a helyet zárták be ami az aluljáró belvárosi részén van? A Városháza előtt?
2018. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja ott.azzal a.kis.bolttal szemben ahol árultak milkát is emlékszem. A bódéjuk még mindig ott van
2018. febr. 22. 23:13
 7/8 anonim válasza:

:(

Amikor győrben voltam gyakran mentem oda, jó volt ott a gyros

2018. febr. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ja meg úgy tudom nem cigányok voltak az eladók hanem arabok vagy valami hasonló helyről

Az egyik kifejezetten jól is beszél magyarul. Nem értem anno miért nem ment el tolmácsnak mikor tódultak be a migrik.

Mesélte anno hogy sokan azt hiszik cigány aztán a cigányok ingyen akarnákak kaját mondván testvér 😂

2018. febr. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!