Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szójaszószból milyen ételeket...

Szójaszószból milyen ételeket lehet elkészíteni?

Figyelt kérdés
Van itthon egy üveg szójaszószom....
2008. okt. 27. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kínai típusú ételeknél a rizst, a tésztát és a zöldséget tudod vele ízesíteni.
2008. okt. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ÉN pácokhoz szoktam használni. Pl. Egy nagy tálba öntök 1dl olajat, két evőkanál ételízesítőt, egy kávés kanál borst, 5 gerezd fokhagymát nyomok bele, egy kávés kanál gyömbért, két evőkanál mézt, s 1 dl szója olajat, van hogy még egy kis citrom héjat is reszelek bele, s két kanál levét is nyomok hozzá ha van itthon. Ezt jól össze keverem, s csirke combot, vagy szárnyát, teszek a tálba, össze forgatom, s pár órára a hűtőbe teszem. Utánna egy tepsibe öntöm az egészet, alufóliát teszek rá, sütöm kb. 1 órát, majd leveszem a fóliát, s 5-10 percet még rápirítok hogy szép piros ropogós legyen a bőre.
2008. okt. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csak símán rákenem a húsra fűszer helyett, picit még sózóm, és így sütöm.
2008. okt. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
hali,kostóld meg a szecsuáni csirkét!!!!!!!!!!!!fincsi keress rá neten...kell bele szójaszósz
2008. okt. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!