Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nem megszokott gombás étel?

Nem megszokott gombás étel?

Figyelt kérdés

Gombarecepteket keresnék, de nem megszokottakat: gombaleves, rántott gomba, töltött gomba, gombapörkölt, gombafasirt, bakonyi mártás nem érdekel.


Ha valaki ismer másféle gombás recepteket, nagyon örülnék, ha megosztaná velem. Átlagos élelmiszerek vannak, szóval normál kereteken belül bármi lehet benne a gomba mellett.


Elöre is köszönöm mindenkinek, ha válaszol.



2018. jan. 24. 19:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
71%
Tejszínes gombával töltött palacsinta, vajjal kikent jénaiba téve, egy kis tejszínes-felvert tojással leöntve, reszeltsajttal bőven megszórva.Sütőbe tolni a sajt pirulásáig.
2018. jan. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a további recepteket, tippeket.


Végül is a 9-es válaszolóét készítettem el mára, igaz, hogy a körítésnél "Rizs vagy csirkecomb illik hozzá." maradtam a rizs mellett, és nem csirkecombot adtam hozzá - gondolom, elírás voltés tésztát akartál írni :):)


A többi receptet is elmentettem és ezeket is sorra fogom venni.

A 11-esnek: ilyen formában a pörkölt sem gond, csak hagyományosan, önmagában nem akartam ezt készíteni, de ez a töltött dolog kimondottan tetszik.


Mindenkinek szép napot - és akiket lepontoztak, ne vegyék rossz néven, nem én voltam a "tettes", nekem minden válasz (egy kivétellel= google) hasznos!

2018. jan. 25. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!