Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha csülköt akarok sütni...

Ha csülköt akarok sütni sütőzacskóban, muszáj bele vizet is önteni vagy megpuhul anélkül is? Bőrrel felfelé tegyen a zacskóba?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi csirkét szoktunk, és abból is kisül elég zsír ahhoz, hogy ne kelljen bele víz, úgyhogy gondolom csülökhöz még annyira se kell... amúgy én azt hallottam, hogy bőrrel felfelé kell.
2010. jún. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a csülköd először is megfőzöm, puhára egy nagy lábasban. Ha sós, akkor kicserélem alatta a vizet közben. Utánna, amikor már ki tudo belőle szedni a csontot, beteszem a sütőbe grill programra. Kb.negyed órára. Isteni finom lesz.
2010. jún. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Látod úgy írtam a csülköd!!!!:)
2010. jún. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Én a csülköd először is megfőzöm"


Kannibál!

2010. jún. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Oké Kannibál!!!!!:)
2010. jún. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem füstölt csülökről van szó, víz nem kell, de tovább tart a sütése, mint a csirkének.
2010. jún. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!