Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Más nő is van itt aki 31...

Más nő is van itt aki 31 évesen nem tud főzni?

Figyelt kérdés
2017. dec. 17. 10:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%

#10

Gyakorlatilag mindegy, hogy a főzni tudó pasi miért esik ki a képből, a gyerek nem lehet a következő főzni tudó pasiig szendvicseken, meg chipsen.

Ráadásul mi van, ha olyanba szeret bele, aki ugyanolyan antitalentum mint ő? Akkor kirúgja és keres egy szakácsot?

Az anyaság egyik fontos ösztöne, hogy tápláljuk a gyerekünket!

Először a testünkben, aztán szoptatjuk a testünkből, utána pedig ehető ételt készítünk neki!

És mivel több nő nevel egyedül gyereket mint férfi, erre gondolva aki anyaságot tervez, tanuljon meg főzni!

Aki nem akar anya lenni, az azt csinál amit akar!

2017. dec. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

És ezt miért velem közlöd ennyi felkiáltással?

Nem én vagyok a semmit se főző anya.

Mondtam, h én s értek egyet velük. 50 évesnek már felnőttek a gyerekei, a 42 évesnek 8 és 11 évesek -ő soha nem főzött.

2017. dec. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#12

Ne érzékenykedj 12-es, nem "közöltem" veled semmit, hanem csak hozzáfűztem a tiédhez az azonos gondolataimat, azaz "beszélgettünk"

A felkiáltójelek meg a felszólítómondatok végére a szabályok szerint járnak.

Szóval nyugi, béke van!

2017. dec. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Fél év és 31 vagyok. Nem főzök.


Nekem a főzés nem a tészta kifőzést jelenti vagy pár tojást beleütni egy serpenyőbe. Ehhez egy majom is ért. Ez nem főzés, ez logika.


Nekem főzés az, amikor a szószok mennek a proteinhez, a fűszerek is stimmelnek, olvad a szájban, stb.


Valami szart összekatyvasztani mindenki tud. Én is. De az olyan is. Nekem nem ízlik, amiket kreálok, úgyhogy nem csinálok semmit. Ha őszinte akarok lenni, nem is érdekel az egész, annyira untat, hogy zsibbad bele a lábam.

2017. dec. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

engem is untat. azért nem csinálok ilyeneket.


de az említett illető azt se csinálja, amire a majmok képesek.

2017. dec. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!