Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Más nő is van itt aki 31...

Más nő is van itt aki 31 évesen nem tud főzni?

Figyelt kérdés
2017. dec. 17. 10:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%

Én ismerek egy 42 éves, 2 gyerekest, aki életében nem főzött semmit, meg egy 50 évest is, két felnőtt gyerekkel.

Mindkét esetben férj főz.

Én se rajongok érte, egyszerű, gyors kajákat csinálok csak vagyok.

2017. dec. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%

Eleg szomoru, hogy egyaltalan letezik olyan ember a foldon, aki nem tudja elkesziteni a sajat kajajat! Az elet legalapvetobb szukseglete a taplalkozas, illene mindenkinek tudni fozni.

De amugy megnyugtatlak: rengeteg no nem tud fozni. Harom felesegem volt mar es mindegyik tolem tanult meg fozni, hiszen alapbol egyaltalan nem konyitottak a konyhahoz.

2017. dec. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%

Ha nagyon gazdag vagy és tudod, hogy halálodig az leszel és ezért megengedheted magadnak, hogy mindennap étterembe kajálj, vagy szakácsnőt tarts, akkor azt mondom, hogy ne is erőltesd a főzés "roppant nehéz" tudományát!

Ha nem akarsz gyereket, akkor sem!

Ugyanis egy gyerekes embernek (direkt nem nőt írtam) illene a gyerekének legalább hétvégén, vagy iskolai szünetben főtt kaját adni, egyébként iskolaidőben ellézeng az ottani ételen.

Arra nem lehet alapozni, hogy majd kifogsz egy olyan pasit, aki főz a gyereknek, mert mi van, ha elváltok?

2017. dec. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%

19 éves korom óta, mióta először elköltöztem albérletbe és egy másik városba fősulira mentem, távol a családtól és ritka haza járással, azóta megtanultam főzni.


27/L

2017. dec. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%

13 éves korom óta főzök.


Elég gáz, ha 31 évesen kb éhedöglesz, mert egy rántottát képtelen vagy elkészíteni...

2017. dec. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

az főleg gáz, hogy egyes idióták lepontoztak (első vagyok), mert merészelek ismerni két nőt, aki nem tud főzni...ettől lesz nem hasznos a válasz. mintha én tehetnék arról, hogy ők nem tudnak főzni...

jézusom...

2017. dec. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%

#6

Szerintem ha lepontoztak, akkor azt ezért kaptad:)

"Én se rajongok érte, egyszerű, gyors kajákat csinálok csak vagyok."

2017. dec. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

ja, tök ciki, ha valaki nem szeret főzni - nem azt mondtam, hogy nem tudok, de attól még nem szeretek...

és emiatt nem is főzök bonyolult, hosszadalmasan készülő dolgokat, mert én speciel unalmasnak találom.


amúgy, az említett ismerőseim is, moondjuk, azt én sem értem, hogy azért egy leves, vagy egy főzelék, tészta kifőzése, krumpli kisütése, rizs megfőzése, ilyesmi azért nem egy bonyolult dolog. mondom, én se tökölök vele és bonyolítom, de azért lehet egyszerű, gyors kajákat is csinálni.

2017. dec. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Biztosan vannak ilyenek is, de ők nem fogják itt és most bevallani :)

Amúgy meg főzni megtanulni soha nincs késő, egy kis affinítás, és főleg főzni akarás szükséges hozzá.

2017. dec. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

na de ez az, hogy az ismerőseimet nem érdekli egyáltalán (és engem sem különösebben). szóval, nem is akarnak megtanulni (én meg elélek azzal, amit tudok, családom nincs).

én se értek velük egyet egyébként, hogy egyáltalán semmit se tudnak, mert ahogy írtam, azért egy tészta kifőzése (pl) nem egy ördöngösség...

kettő, nem csak az merülhet fel, hogy mondjuk elválnak, és akkor ki főz, mert eddig apuka tette - de egyéb dolog is történhet, mi van pl, ha apuka megbetegszik, és kórházba kerül hosszabb időre?

2017. dec. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!