Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ki hány évesen tanult meg főzni?

Ki hány évesen tanult meg főzni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 30. 11:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Mikor összeköltöztem a párommal kezdtem főzni 19 évesen...

De mikorra azt is mondtam, hogy tényleg jól is főzök és már kb semmihez nem kell szakácskönyv?

Kb most értem el ezt a szintet, 23 évesen.

2016. júl. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Kb. 10-11 évesen már tudtam egy-két dolgot, de úgy igazán 14 évesen kezdtem jobban foglalkozni vele. Ma már nagyjából bármit megfőzök. 16L
2016. júl. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
20 évesen koliba kerülve kezdtem főzni. Nem nehéz, ha tudsz olvasni akkor tudsz főzni.
2016. júl. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
90%
7 évesen is tudtam már tojást csinálni stb. De 10 évesen már csináltam mást is mert muszáj volt. Most 16 évesen barmit megfőzök persze recepttel , biztos ami biztos :D
2016. júl. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
akkor miért mondják a mostani huszonévesekről hogy abszolut nem tudnak főzni??
2016. júl. 30. 11:29
 6/15 anonim válasza:
5%
Kb. tizenéves koromban... ami fiatalokról ne is beszéljünk,gépfüggő,divatmajom,lol-os semmirevalóak.
2016. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
10 évesen rákényszerültem a naponkénti fözésre, de ahoyg megtanultam egyre több ételt elkészíteni, egyre jobban megtetszett és azóta ez ez egyik kedvenc elfoglaltságom.
2016. júl. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
Bocs, de itt írt kb 5-6 valaki, aki fiatalon megtanulta - de ennél sokkal több az, aki nem tud. Ezek eleve nem írnak a kérdésedre, mert ök NEM tanultak meg fözni :)
2016. júl. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kb. 12 éves voltam, amikor kezdtem tanulni édesanyám mellett... de hát ez egy olyan dolog, amit sohasem lehet teljesen tudni. "A jó pap is holtig tanul", mindig találkozunk valami újjal, amit meg kell, meg akarunk tanulni.
2016. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az abszolút nem tud és nem akar/nem szorul rá között hatalmas különbség van. Én írtam, hogy egyetemen kezdtem főzni és hogy nem nehéz. De itthon továbbra sem főzök.

Ha tehetném egyetemen sem tenném, csak nincs annyi pénzem, hogy minden nap rendeljek vagy étteremben egyek. Inkább erőt veszek magamon és főzök 3 napra előre ebédet, reggelire meg eszek hideg élelmet.

Nem szeretek főzni, túl sok munka van vele. A nyers hús tapintása gusztustalan, az egész ruhádat, hajadat átjárja az olajszag. Egy csomó időt elvesz.


Ha a bőröm alatt is pénz lenne meg sem fordulna a fejemben, hogy otthon főzőcskézzek.

2016. júl. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!