Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ki hány évesen tanult meg főzni?

Ki hány évesen tanult meg főzni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 30. 11:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mikor kezdtem, nagyon hamar. Arra emlékszem, hogy 13 évesen már tudtam egyszerű étellel várni anyámat :)

Nagyon érdekelt s érdekel a főzés s ösztönösen csinálom, szerintem sosem rontottam ételt, leszámítva, hogy elfeledkeztem róla s leégett.

Sütni viszont a harmincas éveimig nem tudtam, de ma már megy az is.

A párom később kezdte s ritkábban is főz, de a minőségre nem lehet panasz s ő is képes átírni a receptet már a legelső alkalommal, sikeresen...

2016. júl. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

18-19 éves koromtól kezdtem rendszeresen főzni magamra, de azelőtt is tudtam ezt-azt. Nem vagyok kiváló szakács, nem is szeretek főzni, de tudok, tragikus főzési élményem sem volt, ehetetlenül szar kaját még sosem csináltam, de ha kellően jó hangulatban vagyok, kifejezetten finomakat főzök, de nem lelem benne örömömet.

Ha lenne pénzem arra, hogy minden nap étteremben vacsorázzak, soha többé nem főznék komplexebb kajákat, reggelire meg délben összeütnék valamit, amivel nincs sok baj, aztán elmennék vacsorázni valami jó helyre.


Főzni max akkor szeretek, ha vendégeket várok, átjön pár barátom, vagy ha van párom, akkor ő, de csak úgy magamra nem nagy örömmel főzök, hanem inkább szükségből.

2016. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
9-10 évesen, de én sem a saját akaratomból, hanem, mert keményen be voltam fogva a házimunkába.Szigorú tanítóm volt az anyukám, de legalább egész életemben hasznát vettem.Szerencsére megszerettem a sütés-főzést, és amikor a magam konyháját vezettem, már nagy gyakorlattal és széles repertoárral tehettem.Máig napig szívesen teszek -veszek a konyhában, rendszeresen főzök, én is elmondhatom, hogy szinte hobbiból, nem muszájból.
2016. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
16 évesen már mindent megfoztem, szakacskonyv vagy recept nelkul, nagymamam tanitott,
2016. júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok mai fiatal, közel 40 éves vagyok, mégis későn tanultam meg főzni 😊. Párommal amikor összejöttünk 23 éves voltam, utána tanultam meg főzni.
2016. aug. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!