Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valami gyors finom kaját meló...

Valami gyors finom kaját meló után össze tudnék vetni? Hozzávalók lent.

Figyelt kérdés

Hozzávalók: szalámi, párizsi, tojás, tejföl, mirelit zöldség, sajt, túró, paradicsom...

Sajnos nincs más hústermékem...


2010. jún. 2. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:

ezeket írd be a hűtőbe,amik vannak.


[link]

2010. jún. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még valaki?
2010. jún. 2. 09:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A zöldséget megpárolnám. A párizsit vastagabb szeletekre vágva kevés olajon megsütném. Kosárka formájuk lesz. Azután egy kissé kizsírozott tűzálló tálba raknám,minden kosárba egy tojást ütnék, a tetejére tejfölt és egy kis sajtot tennék, és a sütőben addig sütném,amig a tojás is megsül.( Nem kell a sárgájának teljesen megsülni)

A szalámit és a túrót eltenném holnapra.

2010. jún. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ÉN tojás felfújtat csinálnék a helyedben. A mirelit zöldséget megfőzöd, lecsepegteted. Sós vízben persze. A párizsit szalámit felkockázod, és pici olajban átpirítod, egy fej hagymával, ha van hagymád. Ha nincs ,akkor nem kell átpirítani. A tojásokat ( én egy kerek tepsibe 8 tojásból szoktam ez négy személyre elég ) jól felverem sóval borssal, vegetával, és belekeverek két evőkanál lisztet. Ha nincs liszted, akkor a sajtot reszeld bele. Összeforgatod a tojást a főtt zöldségekkel, és a párizsikockákkal, és beleöntöd egy kivajazott formába. Tepsi, lábas, jénai akármi amit be tudsz rakni a sütőbe. tetejére szórjál sajtot. Finom:)
2010. jún. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!